„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heřmaň

Nové produkty Heřmaň

Dlažby a obrubníky Heřmaň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heřmaň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heřmaň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heřmaň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heřmaň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heřmaň, Levná dlažba Heřmaň, Dlažba Heřmaň, Zámkové dlažby Heřmaň, Zámkové dlažba Heřmaň, Betonové dlažby Heřmaň, Betonová dlažba Heřmaň, Zdící prvky Heřmaň, Dlažby II jakosti Heřmaň, Dlažba II jakosti Heřmaň, Plošné dlažby Heřmaň, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Praha-Benice Nymburk Mělník Praha-Zbraslav Rokycany Rakovník Benešov Klatovy Vyškov Rychnov nad Kněžnou Praha 20 Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Praha-Křeslice Praha-Zličín Praha-Lochkov Přerov Teplice Beroun Praha-Libuš Jeseník Praha 5 Trutnov Praha 3 Brno-město Praha 6 Praha-Satalice Praha 13 Mladá Boleslav Jičín Karviná Jihlava Praha-Dubeč Chrudim Praha-západ Praha 16 Praha-Čakovice Praha 11 Praha-Újezd Praha 9 Praha-Štěrboholy Bruntál Hodonín Semily Praha-Běchovice Vsetín Ústí nad Labem Litoměřice Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Praha 1 Praha 12 Olomouc Cheb Praha-Koloděje Karlovy Vary Svitavy Louny Tábor Praha 7 Praha-Přední Kopanina Praha-Suchdol Prostějov Pelhřimov Strakonice Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Pardubice Třebíč Český Krumlov Písek Kolín Praha-Petrovice Hlavní město Praha Praha 4 Nový Jičín České Budějovice Hradec Králové Náchod Praha 21 Česká Lípa Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Znojmo Prachatice Plzeň-město Plzeň-jih Opava Zlín Praha 14 Praha-Řeporyje Praha 10 Praha 18 Praha 8 Ostrava-město Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heřmaň

Levná dlažba Heřmaň

Dlažba Heřmaň

Zámkové dlažby Heřmaň

Zámkové betonové dlažby Heřmaň

Zámková dlažba Heřmaň

Betonové dlažby Heřmaň

Betonová dlažba Heřmaň

Zdící prvky Heřmaň

Dlažby II jakosti Heřmaň

Dlažba II jakosti Heřmaň

Plošné dlažby Heřmaň