„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heřmaň

Nové produkty Heřmaň

Dlažby a obrubníky Heřmaň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heřmaň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heřmaň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heřmaň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heřmaň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heřmaň, Levná dlažba Heřmaň, Dlažba Heřmaň, Zámkové dlažby Heřmaň, Zámkové dlažba Heřmaň, Betonové dlažby Heřmaň, Betonová dlažba Heřmaň, Zdící prvky Heřmaň, Dlažby II jakosti Heřmaň, Dlažba II jakosti Heřmaň, Plošné dlažby Heřmaň, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Česká Lípa Třebíč Praha-Dubeč Náchod Nový Jičín Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Plzeň-sever Brno-venkov Plzeň-město Praha-Vinoř Nymburk Šumperk Tábor Praha-Dolní Počernice Svitavy Český Krumlov Praha-Zbraslav Kroměříž Jablonec nad Nisou Praha 1 Praha 6 Praha 3 Prachatice Praha 4 Hradec Králové Praha-Dolní Měcholupy Most Praha 20 Semily Jičín Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Rokycany Brno-město České Budějovice Domažlice Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Praha-Nedvězí Pardubice Hodonín Beroun Praha-Křeslice Praha 11 Praha-Lochkov Praha-západ Uherské Hradiště Rakovník Praha 7 Vsetín Praha-Královice Opava Přerov Praha 15 Mělník Liberec Louny Bruntál Praha 14 Sokolov Ústí nad Labem Praha 5 Strakonice Praha 2 Praha-Suchdol Praha-Troja Hlavní město Praha Praha 8 Praha-Březiněves Kladno Pelhřimov Praha-Zličín Karviná Břeclav Praha-Slivenec Vyškov Praha 12 Praha 22 Teplice Frýdek-Místek Praha 18 Praha-Lipence Prostějov Litoměřice Klatovy Praha 21 Písek Karlovy Vary Jeseník Praha-Kunratice Praha-Koloděje Praha 9 Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heřmaň

Levná dlažba Heřmaň

Dlažba Heřmaň

Zámkové dlažby Heřmaň

Zámkové betonové dlažby Heřmaň

Zámková dlažba Heřmaň

Betonové dlažby Heřmaň

Betonová dlažba Heřmaň

Zdící prvky Heřmaň

Dlažby II jakosti Heřmaň

Dlažba II jakosti Heřmaň

Plošné dlažby Heřmaň