„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heřmaneč

Nové produkty Heřmaneč

Dlažby a obrubníky Heřmaneč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heřmaneč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heřmaneč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heřmaneč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heřmaneč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heřmaneč, Levná dlažba Heřmaneč, Dlažba Heřmaneč, Zámkové dlažby Heřmaneč, Zámkové dlažba Heřmaneč, Betonové dlažby Heřmaneč, Betonová dlažba Heřmaneč, Zdící prvky Heřmaneč, Dlažby II jakosti Heřmaneč, Dlažba II jakosti Heřmaneč, Plošné dlažby Heřmaneč, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Praha-Šeberov Tachov Praha 4 Bruntál Chrudim Jičín Praha-Čakovice Praha 21 Svitavy Děčín Chomutov Ústí nad Labem Praha-Zličín Třebíč Praha-Zbraslav Karviná Praha-Královice Uherské Hradiště Český Krumlov Praha-Vinoř Praha-Benice Praha-Libuš Benešov Praha-Štěrboholy Kutná Hora Břeclav Opava Praha-Slivenec Ostrava-město Praha 17 Nový Jičín Praha-Kolovraty Plzeň-město Brno-venkov Praha-západ Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Liberec Praha-Dubeč Příbram Mělník Praha 12 Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Domažlice Praha 10 Praha 1 Semily Vsetín Vyškov Praha-východ Rakovník Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Praha 6 Kolín Rokycany Jeseník Hodonín Plzeň-jih Prachatice Praha 15 Praha-Újezd Pardubice Praha 9 Praha 8 Nymburk Jihlava Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Most Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov Jindřichův Hradec Praha 13 Sokolov Praha-Troja Plzeň-sever Frýdek-Místek Brno-město Praha-Klánovice Olomouc Zlín Prostějov Praha-Ďáblice Žďár nad Sázavou Přerov Kladno Litoměřice Blansko Strakonice Praha 11 Praha 5 Praha 16 Česká Lípa Klatovy Praha-Řeporyje Trutnov Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heřmaneč

Levná dlažba Heřmaneč

Dlažba Heřmaneč

Zámkové dlažby Heřmaneč

Zámkové betonové dlažby Heřmaneč

Zámková dlažba Heřmaneč

Betonové dlažby Heřmaneč

Betonová dlažba Heřmaneč

Zdící prvky Heřmaneč

Dlažby II jakosti Heřmaneč

Dlažba II jakosti Heřmaneč

Plošné dlažby Heřmaneč