„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heřmanice

Nové produkty Heřmanice

Dlažby a obrubníky Heřmanice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heřmanice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heřmanice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heřmanice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heřmanice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heřmanice, Levná dlažba Heřmanice, Dlažba Heřmanice, Zámkové dlažby Heřmanice, Zámkové dlažba Heřmanice, Betonové dlažby Heřmanice, Betonová dlažba Heřmanice, Zdící prvky Heřmanice, Dlažby II jakosti Heřmanice, Dlažba II jakosti Heřmanice, Plošné dlažby Heřmanice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Praha-Křeslice Praha-Královice Strakonice Chrudim Břeclav Praha 12 Písek Děčín Kutná Hora Opava Karlovy Vary Praha-Suchdol Beroun Chomutov Jičín Prachatice Hodonín Praha 10 Mladá Boleslav Litoměřice Praha-Klánovice Domažlice Praha 20 České Budějovice Ostrava-město Jihlava Praha-Nebušice Praha-Běchovice Vsetín Praha-západ Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Bruntál Praha-Zličín Praha-Dubeč Praha-Troja Praha-Vinoř Česká Lípa Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Praha-Přední Kopanina Brno-město Praha 18 Praha 9 Praha 2 Praha 5 Olomouc Praha-Kolovraty Plzeň-sever Ústí nad Labem Praha 7 Prostějov Přerov Semily Liberec Jeseník Blansko Uherské Hradiště Kladno Praha 11 Zlín Tachov Praha 6 Mělník Tábor Praha 8 Plzeň-jih Teplice Praha-Slivenec Znojmo Praha-Dolní Chabry Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Praha-Újezd Praha-Zbraslav Rakovník Brno-venkov Příbram Jindřichův Hradec Svitavy Jablonec nad Nisou Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Praha 21 Praha-Čakovice Pardubice Šumperk Kolín Ústí nad Orlicí Most Trutnov Frýdek-Místek Louny Praha 22 Praha 4 Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heřmanice

Levná dlažba Heřmanice

Dlažba Heřmanice

Zámkové dlažby Heřmanice

Zámkové betonové dlažby Heřmanice

Zámková dlažba Heřmanice

Betonové dlažby Heřmanice

Betonová dlažba Heřmanice

Zdící prvky Heřmanice

Dlažby II jakosti Heřmanice

Dlažba II jakosti Heřmanice

Plošné dlažby Heřmanice