„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heřmanice

Nové produkty Heřmanice

Dlažby a obrubníky Heřmanice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heřmanice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heřmanice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heřmanice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heřmanice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heřmanice, Levná dlažba Heřmanice, Dlažba Heřmanice, Zámkové dlažby Heřmanice, Zámkové dlažba Heřmanice, Betonové dlažby Heřmanice, Betonová dlažba Heřmanice, Zdící prvky Heřmanice, Dlažby II jakosti Heřmanice, Dlažba II jakosti Heřmanice, Plošné dlažby Heřmanice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Nový Jičín Klatovy Praha 10 Rokycany Praha-západ Praha 9 Písek Praha-Benice Tachov Praha 13 Chrudim Jihlava České Budějovice Ústí nad Labem Praha 14 Praha-Libuš Karviná Plzeň-jih Prostějov Zlín Praha-Velká Chuchle Jeseník Praha-Troja Praha-Kunratice Praha-Satalice Nymburk Praha 15 Ústí nad Orlicí Šumperk Ostrava-město Praha-Řeporyje Příbram Praha 18 Plzeň-město Uherské Hradiště Praha-Koloděje Praha 2 Praha-Slivenec Praha 21 Mělník Praha 3 Louny Opava Praha-Lysolaje Přerov Kutná Hora Hodonín Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Strakonice Brno-venkov Blansko Litoměřice Vsetín Mladá Boleslav Praha-Zbraslav Břeclav Tábor Benešov Teplice Praha 12 Praha-Dolní Chabry Cheb Praha 6 Česká Lípa Praha-Šeberov Praha 8 Praha-Kolovraty Hlavní město Praha Vyškov Praha-Dubeč Praha 5 Praha-Dolní Počernice Domažlice Děčín Český Krumlov Praha 17 Plzeň-sever Praha-Čakovice Praha-Vinoř Liberec Praha-Křeslice Praha-Královice Praha 19 Semily Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Pelhřimov Praha 20 Třebíč Praha 22 Kroměříž Prachatice Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina Náchod Praha 4 Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heřmanice

Levná dlažba Heřmanice

Dlažba Heřmanice

Zámkové dlažby Heřmanice

Zámkové betonové dlažby Heřmanice

Zámková dlažba Heřmanice

Betonové dlažby Heřmanice

Betonová dlažba Heřmanice

Zdící prvky Heřmanice

Dlažby II jakosti Heřmanice

Dlažba II jakosti Heřmanice

Plošné dlažby Heřmanice