„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heřmanice

Nové produkty Heřmanice

Dlažby a obrubníky Heřmanice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heřmanice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heřmanice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heřmanice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heřmanice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heřmanice, Levná dlažba Heřmanice, Dlažba Heřmanice, Zámkové dlažby Heřmanice, Zámkové dlažba Heřmanice, Betonové dlažby Heřmanice, Betonová dlažba Heřmanice, Zdící prvky Heřmanice, Dlažby II jakosti Heřmanice, Dlažba II jakosti Heřmanice, Plošné dlažby Heřmanice, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Strakonice Praha-Klánovice Praha-Vinoř Blansko Břeclav Semily Praha-Nedvězí Praha-Čakovice Cheb Praha 18 Praha 12 Děčín Náchod Prachatice Chrudim Olomouc Bruntál Praha 10 Jihlava Kolín Tábor Prostějov Praha 15 Praha-západ Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Beroun Pelhřimov Plzeň-město Praha 22 Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Praha-Troja Příbram Rychnov nad Kněžnou Klatovy Písek Praha-východ Praha-Koloděje Praha 6 Praha-Satalice Litoměřice Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Kroměříž Rokycany Trutnov Praha-Kolovraty Jičín Teplice Praha 13 Ústí nad Orlicí Praha 21 Třebíč Domažlice Tachov Opava Kladno Kutná Hora Rakovník Česká Lípa Nymburk Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Praha-Zličín Ústí nad Labem Jablonec nad Nisou Český Krumlov Praha 5 Praha-Slivenec Karlovy Vary Mladá Boleslav Vyškov Praha-Velká Chuchle Praha 19 Praha-Benice Praha-Lipence Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Praha 1 Praha-Újezd Praha-Lochkov Praha 14 Frýdek-Místek Karviná České Budějovice Praha 11 Šumperk Znojmo Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Praha 7 Brno-venkov Sokolov Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Hradec Králové Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heřmanice

Levná dlažba Heřmanice

Dlažba Heřmanice

Zámkové dlažby Heřmanice

Zámkové betonové dlažby Heřmanice

Zámková dlažba Heřmanice

Betonové dlažby Heřmanice

Betonová dlažba Heřmanice

Zdící prvky Heřmanice

Dlažby II jakosti Heřmanice

Dlažba II jakosti Heřmanice

Plošné dlažby Heřmanice