„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heřmánkovice

Nové produkty Heřmánkovice

Dlažby a obrubníky Heřmánkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heřmánkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heřmánkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heřmánkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heřmánkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heřmánkovice, Levná dlažba Heřmánkovice, Dlažba Heřmánkovice, Zámkové dlažby Heřmánkovice, Zámkové dlažba Heřmánkovice, Betonové dlažby Heřmánkovice, Betonová dlažba Heřmánkovice, Zdící prvky Heřmánkovice, Dlažby II jakosti Heřmánkovice, Dlažba II jakosti Heřmánkovice, Plošné dlažby Heřmánkovice, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Brno-venkov Praha-Lipence Praha-Újezd Plzeň-sever Břeclav Praha 14 Jihlava Praha 3 Děčín Vsetín Příbram Benešov Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Cheb Plzeň-jih Praha-východ Praha-Zličín Chrudim Praha 20 Nový Jičín Jablonec nad Nisou Ostrava-město Olomouc Praha 15 Opava Žďár nad Sázavou Praha 10 Tábor Louny Mladá Boleslav Praha 6 Praha 12 Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Praha-západ Vyškov Ústí nad Labem Praha 21 Prostějov Praha-Dolní Počernice Brno-město Praha-Koloděje Uherské Hradiště Praha-Benice Hodonín Praha 4 Praha-Přední Kopanina Praha-Velká Chuchle Praha 1 Tachov Praha 13 Praha-Královice Kutná Hora Hradec Králové Karviná Pelhřimov Praha-Lysolaje Praha-Klánovice Rychnov nad Kněžnou Blansko Praha-Kunratice Praha 5 Zlín Kladno Chomutov Praha 18 Liberec Plzeň-město Nymburk Český Krumlov Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Jeseník Třebíč Praha-Suchdol Prachatice České Budějovice Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Klatovy Jindřichův Hradec Teplice Praha-Běchovice Svitavy Praha-Vinoř Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Česká Lípa Praha-Slivenec Náchod Semily Praha 19 Přerov Frýdek-Místek Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heřmánkovice

Levná dlažba Heřmánkovice

Dlažba Heřmánkovice

Zámkové dlažby Heřmánkovice

Zámkové betonové dlažby Heřmánkovice

Zámková dlažba Heřmánkovice

Betonové dlažby Heřmánkovice

Betonová dlažba Heřmánkovice

Zdící prvky Heřmánkovice

Dlažby II jakosti Heřmánkovice

Dlažba II jakosti Heřmánkovice

Plošné dlažby Heřmánkovice