„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heřmánkovice

Nové produkty Heřmánkovice

Dlažby a obrubníky Heřmánkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heřmánkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heřmánkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heřmánkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heřmánkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heřmánkovice, Levná dlažba Heřmánkovice, Dlažba Heřmánkovice, Zámkové dlažby Heřmánkovice, Zámkové dlažba Heřmánkovice, Betonové dlažby Heřmánkovice, Betonová dlažba Heřmánkovice, Zdící prvky Heřmánkovice, Dlažby II jakosti Heřmánkovice, Dlažba II jakosti Heřmánkovice, Plošné dlažby Heřmánkovice, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Praha-Koloděje Praha 6 Hlavní město Praha Česká Lípa Praha 22 Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Rakovník Teplice Náchod Nymburk Praha-Slivenec Děčín Domažlice Hradec Králové Kladno Kroměříž Praha-Štěrboholy Praha 13 Rokycany Litoměřice Praha 19 Liberec Plzeň-jih Příbram Praha-Královice Praha-Řeporyje Praha-Kolovraty Pardubice Opava Mladá Boleslav Praha-Březiněves Praha-Újezd Ostrava-město Pelhřimov Frýdek-Místek Praha 20 Praha-Křeslice Praha 15 Jičín Praha 18 Jablonec nad Nisou Praha 5 Praha-východ Praha-západ Bruntál Znojmo Prostějov Jihlava Plzeň-sever Praha 3 Chrudim Písek Praha-Nedvězí Cheb Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Zlín České Budějovice Tachov Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Praha 17 Nový Jičín Praha-Lipence Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Jeseník Šumperk Svitavy Ústí nad Labem Praha-Běchovice Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Vyškov Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Praha 21 Vsetín Most Praha 10 Praha-Zličín Praha-Lochkov Mělník Olomouc Praha-Libuš Praha-Petrovice Praha-Suchdol Praha 9 Hodonín Praha 16 Semily Uherské Hradiště Prachatice Strakonice Žďár nad Sázavou Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heřmánkovice

Levná dlažba Heřmánkovice

Dlažba Heřmánkovice

Zámkové dlažby Heřmánkovice

Zámkové betonové dlažby Heřmánkovice

Zámková dlažba Heřmánkovice

Betonové dlažby Heřmánkovice

Betonová dlažba Heřmánkovice

Zdící prvky Heřmánkovice

Dlažby II jakosti Heřmánkovice

Dlažba II jakosti Heřmánkovice

Plošné dlažby Heřmánkovice