„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heřmánky

Nové produkty Heřmánky

Dlažby a obrubníky Heřmánky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heřmánky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heřmánky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heřmánky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heřmánky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heřmánky, Levná dlažba Heřmánky, Dlažba Heřmánky, Zámkové dlažby Heřmánky, Zámkové dlažba Heřmánky, Betonové dlažby Heřmánky, Betonová dlažba Heřmánky, Zdící prvky Heřmánky, Dlažby II jakosti Heřmánky, Dlažba II jakosti Heřmánky, Plošné dlažby Heřmánky, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Prachatice Praha-Slivenec Benešov Praha-Lochkov Kutná Hora Praha 16 Praha-Troja Česká Lípa Jihlava Nový Jičín Strakonice Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Frýdek-Místek Písek Domažlice Plzeň-jih Praha-Klánovice Praha-Nedvězí Teplice Zlín Břeclav Nymburk Plzeň-sever Plzeň-město Znojmo Bruntál Ústí nad Orlicí Praha 10 Praha 9 Litoměřice Jablonec nad Nisou Praha 7 Karviná Praha 12 Praha-Kunratice Praha-východ Hradec Králové Český Krumlov Praha 15 Náchod Praha-západ Kladno Klatovy Jindřichův Hradec Praha 13 Praha 21 Hlavní město Praha Jičín Praha 2 Kolín Praha 17 Pardubice Rokycany Praha 11 Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Vsetín Praha-Lysolaje Praha-Zbraslav Ostrava-město Mělník Ústí nad Labem Šumperk Praha-Kolovraty Praha-Suchdol Chrudim Uherské Hradiště Praha-Vinoř Praha-Čakovice Cheb Mladá Boleslav Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Louny České Budějovice Praha 4 Přerov Prostějov Praha-Dubeč Vyškov Praha-Šeberov Opava Praha-Královice Praha-Lipence Praha-Křeslice Brno-venkov Olomouc Praha-Újezd Praha-Benice Žďár nad Sázavou Praha 20 Semily Hodonín Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heřmánky

Levná dlažba Heřmánky

Dlažba Heřmánky

Zámkové dlažby Heřmánky

Zámkové betonové dlažby Heřmánky

Zámková dlažba Heřmánky

Betonové dlažby Heřmánky

Betonová dlažba Heřmánky

Zdící prvky Heřmánky

Dlažby II jakosti Heřmánky

Dlažba II jakosti Heřmánky

Plošné dlažby Heřmánky