„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heřmánky

Nové produkty Heřmánky

Dlažby a obrubníky Heřmánky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heřmánky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heřmánky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heřmánky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heřmánky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heřmánky, Levná dlažba Heřmánky, Dlažba Heřmánky, Zámkové dlažby Heřmánky, Zámkové dlažba Heřmánky, Betonové dlažby Heřmánky, Betonová dlažba Heřmánky, Zdící prvky Heřmánky, Dlažby II jakosti Heřmánky, Dlažba II jakosti Heřmánky, Plošné dlažby Heřmánky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Zlín Ústí nad Orlicí Praha 18 Praha-Dubeč Praha-Klánovice Jičín Praha-Lysolaje Praha 19 Praha 5 Liberec Praha-Koloděje Třebíč Prostějov Plzeň-město Chomutov Teplice Znojmo Karlovy Vary Domažlice Praha 16 Děčín Praha-Zličín Vsetín Praha 21 Praha-Troja Opava Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Praha 20 Praha-Satalice Přerov Česká Lípa Sokolov Praha 22 České Budějovice Blansko Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Praha 2 Chrudim Praha 13 Strakonice Brno-město Kutná Hora Jihlava Benešov Praha 15 Louny Praha 9 Praha-Kolovraty Karviná Praha-Vinoř Kroměříž Praha-Přední Kopanina Pardubice Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Hodonín Praha-Křeslice Jindřichův Hradec Tachov Praha-Zbraslav Praha 8 Olomouc Český Krumlov Praha-Lipence Jeseník Praha-Královice Praha-Lochkov Pelhřimov Šumperk Praha-Petrovice Beroun Svitavy Náchod Praha-Březiněves Praha-Kunratice Praha 6 Tábor Bruntál Praha-Šeberov Příbram Praha 4 Praha 1 Rakovník Rokycany Havlíčkův Brod Praha 7 Praha-Libuš Plzeň-sever Praha 3 Praha-Suchdol Praha 17 Kladno Semily Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heřmánky

Levná dlažba Heřmánky

Dlažba Heřmánky

Zámkové dlažby Heřmánky

Zámkové betonové dlažby Heřmánky

Zámková dlažba Heřmánky

Betonové dlažby Heřmánky

Betonová dlažba Heřmánky

Zdící prvky Heřmánky

Dlažby II jakosti Heřmánky

Dlažba II jakosti Heřmánky

Plošné dlažby Heřmánky