„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heřmánky

Nové produkty Heřmánky

Dlažby a obrubníky Heřmánky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heřmánky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heřmánky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heřmánky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heřmánky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heřmánky, Levná dlažba Heřmánky, Dlažba Heřmánky, Zámkové dlažby Heřmánky, Zámkové dlažba Heřmánky, Betonové dlažby Heřmánky, Betonová dlažba Heřmánky, Zdící prvky Heřmánky, Dlažby II jakosti Heřmánky, Dlažba II jakosti Heřmánky, Plošné dlažby Heřmánky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Praha 18 Nymburk Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Šumperk Písek Hradec Králové Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Praha-západ Praha-Libuš Teplice Cheb Praha 20 Praha 1 Blansko Prostějov Kroměříž Příbram Praha 22 Praha 10 Ústí nad Orlicí Pardubice Praha-Běchovice Praha-Královice Plzeň-sever Bruntál Tachov Beroun Karviná Praha-Lochkov Zlín Praha 12 Praha 19 Karlovy Vary Kolín Znojmo Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Ústí nad Labem Pelhřimov Hodonín Liberec Praha 16 Trutnov Vsetín Praha-Nebušice Mělník Praha-Nedvězí Prachatice Břeclav Praha 2 Praha-Suchdol Praha 5 Český Krumlov Hlavní město Praha Praha-Benice Děčín Rakovník Praha-Šeberov Brno-město Chrudim Praha-Březiněves Rokycany Praha 3 Praha-Koloděje Praha-Křeslice Uherské Hradiště Kladno Praha 21 Olomouc Praha-Slivenec Praha-východ Praha-Lipence Praha-Dubeč Praha 11 Vyškov Benešov Přerov Praha 8 Klatovy Praha 9 Nový Jičín Praha 17 Praha-Zličín Jeseník Jindřichův Hradec České Budějovice Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Most Jihlava Mladá Boleslav Kutná Hora Praha-Kunratice Praha 13 Třebíč Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heřmánky

Levná dlažba Heřmánky

Dlažba Heřmánky

Zámkové dlažby Heřmánky

Zámkové betonové dlažby Heřmánky

Zámková dlažba Heřmánky

Betonové dlažby Heřmánky

Betonová dlažba Heřmánky

Zdící prvky Heřmánky

Dlažby II jakosti Heřmánky

Dlažba II jakosti Heřmánky

Plošné dlažby Heřmánky