„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heřmanovice

Nové produkty Heřmanovice

Dlažby a obrubníky Heřmanovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heřmanovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heřmanovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heřmanovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heřmanovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heřmanovice, Levná dlažba Heřmanovice, Dlažba Heřmanovice, Zámkové dlažby Heřmanovice, Zámkové dlažba Heřmanovice, Betonové dlažby Heřmanovice, Betonová dlažba Heřmanovice, Zdící prvky Heřmanovice, Dlažby II jakosti Heřmanovice, Dlažba II jakosti Heřmanovice, Plošné dlažby Heřmanovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Praha-Čakovice Přerov Praha 22 Pelhřimov Praha-Lochkov Svitavy Domažlice Zlín Znojmo Prachatice Jablonec nad Nisou Děčín Chrudim Karlovy Vary Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Liberec Hlavní město Praha Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Plzeň-sever Břeclav Klatovy Praha-Kunratice Praha-Koloděje Bruntál Trutnov Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Pardubice Praha 2 Praha 3 Písek Jičín Praha-Šeberov Náchod Praha 13 Kladno Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Tábor Praha 4 Brno-venkov Nový Jičín Praha-Křeslice Praha-Satalice Praha 6 Cheb Plzeň-město Praha-Zličín Semily Praha-Klánovice Hodonín Benešov Most Praha-Petrovice Praha 11 Praha-Kolovraty Praha-Suchdol Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Olomouc Blansko Praha 20 Brno-město Louny Praha 17 Praha-Lipence Praha 9 Praha 1 Praha 15 Praha 19 Šumperk Jihlava Praha-Libuš Havlíčkův Brod Příbram Třebíč Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Plzeň-jih Uherské Hradiště Tachov Sokolov Frýdek-Místek Kroměříž Praha-Vinoř Vsetín Opava Teplice Praha-západ Praha-Březiněves Praha 14 Kolín Litoměřice Vyškov Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heřmanovice

Levná dlažba Heřmanovice

Dlažba Heřmanovice

Zámkové dlažby Heřmanovice

Zámkové betonové dlažby Heřmanovice

Zámková dlažba Heřmanovice

Betonové dlažby Heřmanovice

Betonová dlažba Heřmanovice

Zdící prvky Heřmanovice

Dlažby II jakosti Heřmanovice

Dlažba II jakosti Heřmanovice

Plošné dlažby Heřmanovice