„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heřmanovice

Nové produkty Heřmanovice

Dlažby a obrubníky Heřmanovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heřmanovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heřmanovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heřmanovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heřmanovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heřmanovice, Levná dlažba Heřmanovice, Dlažba Heřmanovice, Zámkové dlažby Heřmanovice, Zámkové dlažba Heřmanovice, Betonové dlažby Heřmanovice, Betonová dlažba Heřmanovice, Zdící prvky Heřmanovice, Dlažby II jakosti Heřmanovice, Dlažba II jakosti Heřmanovice, Plošné dlažby Heřmanovice, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Orlicí Chomutov Praha 5 Pardubice Praha 12 Praha-Nedvězí Český Krumlov Prachatice Plzeň-město Opava Praha-Kunratice Praha-Křeslice Nymburk Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Rokycany Tábor Hradec Králové Plzeň-sever Vsetín Karviná Praha-Petrovice Mělník Nový Jičín Praha 1 Šumperk Praha 4 Praha 9 Příbram Litoměřice Havlíčkův Brod Vyškov Praha 8 Žďár nad Sázavou Uherské Hradiště Praha-Běchovice Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Kroměříž Jeseník Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Sokolov Praha 2 Praha 7 Praha-Lipence Česká Lípa Praha-Lochkov Jihlava Praha 13 Rakovník Praha-Újezd Prostějov Beroun Praha 16 Brno-venkov Praha 15 Praha-Řeporyje Zlín Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Bruntál Ústí nad Labem Praha-Zličín Praha 19 Praha-Březiněves Praha-Vinoř Praha-Šeberov Hodonín Teplice Jičín Strakonice Přerov Praha 3 Praha-Nebušice Pelhřimov Praha-Zbraslav Praha-Benice Praha-Ďáblice Břeclav Písek Praha-Klánovice Plzeň-jih Frýdek-Místek Praha 22 Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Praha-Lysolaje Liberec Praha-Troja Brno-město Klatovy Praha-Velká Chuchle Ostrava-město Znojmo Benešov Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heřmanovice

Levná dlažba Heřmanovice

Dlažba Heřmanovice

Zámkové dlažby Heřmanovice

Zámkové betonové dlažby Heřmanovice

Zámková dlažba Heřmanovice

Betonové dlažby Heřmanovice

Betonová dlažba Heřmanovice

Zdící prvky Heřmanovice

Dlažby II jakosti Heřmanovice

Dlažba II jakosti Heřmanovice

Plošné dlažby Heřmanovice