„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heroltice

Nové produkty Heroltice

Dlažby a obrubníky Heroltice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heroltice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heroltice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heroltice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heroltice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heroltice, Levná dlažba Heroltice, Dlažba Heroltice, Zámkové dlažby Heroltice, Zámkové dlažba Heroltice, Betonové dlažby Heroltice, Betonová dlažba Heroltice, Zdící prvky Heroltice, Dlažby II jakosti Heroltice, Dlažba II jakosti Heroltice, Plošné dlažby Heroltice, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Most Chomutov Teplice Frýdek-Místek Uherské Hradiště Karlovy Vary Prachatice Tábor Rychnov nad Kněžnou Praha 5 Praha 21 Praha-Šeberov Praha-Újezd Trutnov Praha-Vinoř Brno-venkov Znojmo Praha 8 Opava Praha-Lysolaje Děčín Kladno Nový Jičín Praha 10 Šumperk Praha-Troja Praha 6 Praha 19 Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Pardubice Příbram Zlín Nymburk Svitavy Prostějov Praha-Nebušice Písek Český Krumlov Praha-Štěrboholy Kutná Hora Jihlava Praha 11 Praha-Ďáblice Brno-město Semily Břeclav Bruntál Praha-Lipence Praha-Zličín České Budějovice Kroměříž Karviná Jeseník Praha-Suchdol Hlavní město Praha Praha 4 Havlíčkův Brod Louny Praha 14 Kolín Praha 9 Chrudim Plzeň-město Olomouc Rakovník Ostrava-město Praha-východ Vyškov Vsetín Praha-Klánovice Plzeň-jih Praha 17 Praha 22 Sokolov Praha-Řeporyje Praha 20 Praha 15 Praha-Libuš Praha 3 Praha 2 Jičín Benešov Praha-Dubeč Praha 16 Klatovy Mělník Praha-Benice Přerov Praha-Petrovice Praha-Královice Třebíč Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Rokycany Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heroltice

Levná dlažba Heroltice

Dlažba Heroltice

Zámkové dlažby Heroltice

Zámkové betonové dlažby Heroltice

Zámková dlažba Heroltice

Betonové dlažby Heroltice

Betonová dlažba Heroltice

Zdící prvky Heroltice

Dlažby II jakosti Heroltice

Dlažba II jakosti Heroltice

Plošné dlažby Heroltice