„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heroltice

Nové produkty Heroltice

Dlažby a obrubníky Heroltice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heroltice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heroltice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heroltice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heroltice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heroltice, Levná dlažba Heroltice, Dlažba Heroltice, Zámkové dlažby Heroltice, Zámkové dlažba Heroltice, Betonové dlažby Heroltice, Betonová dlažba Heroltice, Zdící prvky Heroltice, Dlažby II jakosti Heroltice, Dlažba II jakosti Heroltice, Plošné dlažby Heroltice, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Český Krumlov Havlíčkův Brod Praha 12 Litoměřice Praha-Benice Plzeň-město Praha 18 Praha 20 Písek Domažlice Nymburk Svitavy Praha 3 Louny Praha 14 Blansko Prostějov Praha 22 Trutnov Frýdek-Místek Praha-Suchdol Praha 4 Praha 9 Praha-Šeberov Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Rakovník Vsetín Jeseník Beroun Praha-Zbraslav Praha-Královice Praha-Klánovice Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Chrudim Praha-Lipence Praha 17 Třebíč Praha-Libuš Prachatice Jihlava Hlavní město Praha Praha 6 Praha 15 Nový Jičín Plzeň-sever Praha-Lochkov Kroměříž Praha 19 Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Praha 13 Česká Lípa Praha-Újezd Mělník Znojmo Most Zlín Náchod Praha 16 Strakonice Karviná Rychnov nad Kněžnou Bruntál Semily Praha-Běchovice Klatovy Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Praha-východ Teplice Praha-Troja Opava Kutná Hora Příbram Praha-Dubeč Praha-Petrovice Rokycany Praha 5 Praha-Satalice Praha-Koloděje Praha-Slivenec Ostrava-město Hodonín Kladno Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Liberec Pelhřimov Karlovy Vary Kolín Brno-venkov Sokolov Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heroltice

Levná dlažba Heroltice

Dlažba Heroltice

Zámkové dlažby Heroltice

Zámkové betonové dlažby Heroltice

Zámková dlažba Heroltice

Betonové dlažby Heroltice

Betonová dlažba Heroltice

Zdící prvky Heroltice

Dlažby II jakosti Heroltice

Dlažba II jakosti Heroltice

Plošné dlažby Heroltice