„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hladov

Nové produkty Hladov

Dlažby a obrubníky Hladov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hladov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hladov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hladov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hladov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hladov, Levná dlažba Hladov, Dlažba Hladov, Zámkové dlažby Hladov, Zámkové dlažba Hladov, Betonové dlažby Hladov, Betonová dlažba Hladov, Zdící prvky Hladov, Dlažby II jakosti Hladov, Dlažba II jakosti Hladov, Plošné dlažby Hladov, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Benešov Louny Praha-Šeberov Semily Praha-Petrovice Hradec Králové Strakonice Praha 18 Praha-Libuš Kroměříž Praha 15 Brno-město Jindřichův Hradec České Budějovice Praha-Velká Chuchle Klatovy Praha 22 Domažlice Praha 5 Přerov Příbram Praha 19 Praha-Dubeč Mladá Boleslav Ústí nad Labem Praha 21 Praha-Ďáblice Praha 16 Cheb Hodonín Děčín Jičín Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Náchod Frýdek-Místek Prachatice Praha 8 Praha-Slivenec Praha-západ Praha 13 Ústí nad Orlicí Jihlava Praha-Štěrboholy Pardubice Praha-Lysolaje Praha 1 Chomutov Tábor Vsetín Praha 12 Rokycany Břeclav Praha-Křeslice Praha 14 Písek Teplice Nymburk Zlín Praha-Lipence Praha-Královice Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Šumperk Rychnov nad Kněžnou Karlovy Vary Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Svitavy Olomouc Brno-venkov Praha-Vinoř Praha-Suchdol Praha-Troja Jablonec nad Nisou Třebíč Praha 20 Praha 4 Praha-Dolní Chabry Praha 2 Trutnov Praha-Klánovice Praha-Koloděje Praha-Kunratice Vyškov Havlíčkův Brod Praha-Březiněves Karviná Liberec Blansko Nový Jičín Praha 17 Kolín Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Praha-Běchovice Žďár nad Sázavou Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hladov

Levná dlažba Hladov

Dlažba Hladov

Zámkové dlažby Hladov

Zámkové betonové dlažby Hladov

Zámková dlažba Hladov

Betonové dlažby Hladov

Betonová dlažba Hladov

Zdící prvky Hladov

Dlažby II jakosti Hladov

Dlažba II jakosti Hladov

Plošné dlažby Hladov