„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hladov

Nové produkty Hladov

Dlažby a obrubníky Hladov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hladov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hladov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hladov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hladov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hladov, Levná dlažba Hladov, Dlažba Hladov, Zámkové dlažby Hladov, Zámkové dlažba Hladov, Betonové dlažby Hladov, Betonová dlažba Hladov, Zdící prvky Hladov, Dlažby II jakosti Hladov, Dlažba II jakosti Hladov, Plošné dlažby Hladov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Praha 5 Svitavy Karviná Praha-Satalice Zlín Nymburk Hodonín Praha-Kolovraty Most Klatovy Praha 2 Benešov Jindřichův Hradec Kolín Praha-Řeporyje Praha-Libuš Mělník Louny Ústí nad Orlicí Praha 20 Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Liberec Praha-Zličín Praha 9 Jeseník Praha 14 Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Česká Lípa Praha 12 Náchod Hlavní město Praha Prachatice Praha-Benice Praha 7 Hradec Králové Kladno Praha-východ Praha 11 Znojmo Domažlice Rakovník Kutná Hora Praha-Lipence Cheb Praha-Lochkov Plzeň-sever Frýdek-Místek Pelhřimov Blansko Sokolov Praha 13 Praha 10 Praha 19 Havlíčkův Brod Český Krumlov Brno-venkov Litoměřice Praha 3 Mladá Boleslav Praha 22 Praha-Troja Praha-Březiněves Praha 6 Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Opava Děčín Třebíč Ostrava-město Tábor Praha-Dubeč Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Praha 1 Praha-Suchdol Semily Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Rokycany Karlovy Vary Ústí nad Labem Vsetín Praha-Královice Olomouc Chrudim Praha-Petrovice Praha 18 Praha-Nedvězí Brno-město Praha-Šeberov Pardubice Přerov Praha-Štěrboholy Praha 16 Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hladov

Levná dlažba Hladov

Dlažba Hladov

Zámkové dlažby Hladov

Zámkové betonové dlažby Hladov

Zámková dlažba Hladov

Betonové dlažby Hladov

Betonová dlažba Hladov

Zdící prvky Hladov

Dlažby II jakosti Hladov

Dlažba II jakosti Hladov

Plošné dlažby Hladov