„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlasivo

Nové produkty Hlasivo

Dlažby a obrubníky Hlasivo

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlasivo

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlasivo

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlasivo

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlasivo

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlasivo, Levná dlažba Hlasivo, Dlažba Hlasivo, Zámkové dlažby Hlasivo, Zámkové dlažba Hlasivo, Betonové dlažby Hlasivo, Betonová dlažba Hlasivo, Zdící prvky Hlasivo, Dlažby II jakosti Hlasivo, Dlažba II jakosti Hlasivo, Plošné dlažby Hlasivo, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Písek Praha 4 Praha 6 Praha-Zbraslav Benešov Mladá Boleslav Kroměříž Jičín Pelhřimov Praha-Křeslice Znojmo Praha 9 Praha 16 Praha-Újezd Příbram Plzeň-město Karlovy Vary Hradec Králové Praha-Nebušice Pardubice Praha-Benice Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Praha 21 Karviná Praha 13 Rakovník Praha-Kunratice České Budějovice Tachov Cheb Mělník Praha 15 Praha-Petrovice Hlavní město Praha Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Plzeň-sever Praha-Koloděje Praha-Dubeč Praha-Čakovice Vyškov Praha-Zličín Praha-Ďáblice Přerov Praha-Březiněves Praha 14 Semily Most Praha-Šeberov Praha-Lochkov Třebíč Teplice Praha-Velká Chuchle Praha 22 Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Sokolov Český Krumlov Blansko Jeseník Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Praha 1 Nymburk Praha 12 Bruntál Frýdek-Místek Uherské Hradiště Hodonín Opava Česká Lípa Brno-město Vsetín Chrudim Brno-venkov Praha-Vinoř Liberec Prostějov Domažlice Kladno Praha 8 Praha 2 Praha-Libuš Strakonice Beroun Rychnov nad Kněžnou Děčín Praha-Troja Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlasivo

Levná dlažba Hlasivo

Dlažba Hlasivo

Zámkové dlažby Hlasivo

Zámkové betonové dlažby Hlasivo

Zámková dlažba Hlasivo

Betonové dlažby Hlasivo

Betonová dlažba Hlasivo

Zdící prvky Hlasivo

Dlažby II jakosti Hlasivo

Dlažba II jakosti Hlasivo

Plošné dlažby Hlasivo