„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlasivo

Nové produkty Hlasivo

Dlažby a obrubníky Hlasivo

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlasivo

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlasivo

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlasivo

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlasivo

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlasivo, Levná dlažba Hlasivo, Dlažba Hlasivo, Zámkové dlažby Hlasivo, Zámkové dlažba Hlasivo, Betonové dlažby Hlasivo, Betonová dlažba Hlasivo, Zdící prvky Hlasivo, Dlažby II jakosti Hlasivo, Dlažba II jakosti Hlasivo, Plošné dlažby Hlasivo, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Rychnov nad Kněžnou Prostějov Praha-Petrovice Kroměříž Chrudim Hodonín Přerov Uherské Hradiště Zlín Praha 17 Praha-Klánovice Praha-Nedvězí Praha-východ Praha 5 Praha 4 Šumperk Praha-Ďáblice Praha-Troja Praha-Nebušice Praha-Kunratice Brno-město Nový Jičín Praha 14 Frýdek-Místek Praha 6 Mladá Boleslav Praha-Zbraslav Domažlice Praha 12 Hradec Králové Jindřichův Hradec Praha 1 Jablonec nad Nisou Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Kolín Praha-Lipence Hlavní město Praha Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Liberec Kladno Benešov Praha 20 Brno-venkov Praha-Zličín Praha-Dolní Chabry Sokolov Třebíč Praha-Satalice Praha 8 Ostrava-město Vyškov Praha-Suchdol Bruntál Praha-Šeberov České Budějovice Blansko Praha 22 Praha-Řeporyje Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Praha 19 Jihlava Svitavy Plzeň-sever Praha-Lochkov Praha 3 Karviná Cheb Mělník Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Praha-Lysolaje Prachatice Beroun Praha 2 Praha-Benice Plzeň-jih Kutná Hora Havlíčkův Brod Praha 18 Praha-Vinoř Tábor Znojmo Praha-Křeslice Praha-Dubeč Praha 7 Rakovník Příbram Tachov Praha-Koloděje Semily Písek Jeseník Teplice Břeclav Pelhřimov Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlasivo

Levná dlažba Hlasivo

Dlažba Hlasivo

Zámkové dlažby Hlasivo

Zámkové betonové dlažby Hlasivo

Zámková dlažba Hlasivo

Betonové dlažby Hlasivo

Betonová dlažba Hlasivo

Zdící prvky Hlasivo

Dlažby II jakosti Hlasivo

Dlažba II jakosti Hlasivo

Plošné dlažby Hlasivo