„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlasivo

Nové produkty Hlasivo

Dlažby a obrubníky Hlasivo

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlasivo

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlasivo

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlasivo

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlasivo

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlasivo, Levná dlažba Hlasivo, Dlažba Hlasivo, Zámkové dlažby Hlasivo, Zámkové dlažba Hlasivo, Betonové dlažby Hlasivo, Betonová dlažba Hlasivo, Zdící prvky Hlasivo, Dlažby II jakosti Hlasivo, Dlažba II jakosti Hlasivo, Plošné dlažby Hlasivo, Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Uherské Hradiště Olomouc Česká Lípa Šumperk Rakovník Přerov Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Příbram Kladno Praha-Vinoř Jihlava Praha-východ Brno-venkov Praha-západ Litoměřice Vsetín Praha 15 Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Nymburk Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Prachatice Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Praha-Štěrboholy Trutnov Vyškov Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Teplice Praha-Královice Praha 3 Louny Karviná Domažlice Praha-Křeslice Pardubice Praha 11 Praha-Ďáblice Kolín Hlavní město Praha Plzeň-sever Jeseník Náchod Český Krumlov Praha 16 Mělník Děčín Prostějov Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Pelhřimov Praha-Březiněves Kroměříž Ústí nad Labem Frýdek-Místek Plzeň-město České Budějovice Kutná Hora Písek Praha-Troja Praha-Suchdol Liberec Opava Semily Praha 19 Praha-Čakovice Praha 21 Znojmo Svitavy Praha-Dolní Počernice Praha 6 Sokolov Tábor Jablonec nad Nisou Praha 17 Praha 22 Praha-Nedvězí Chomutov Hradec Králové Beroun Praha 9 Praha-Petrovice Praha 8 Karlovy Vary Praha 2 Praha 18 Praha-Újezd Plzeň-jih Hodonín Praha 20 Cheb Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlasivo

Levná dlažba Hlasivo

Dlažba Hlasivo

Zámkové dlažby Hlasivo

Zámkové betonové dlažby Hlasivo

Zámková dlažba Hlasivo

Betonové dlažby Hlasivo

Betonová dlažba Hlasivo

Zdící prvky Hlasivo

Dlažby II jakosti Hlasivo

Dlažba II jakosti Hlasivo

Plošné dlažby Hlasivo