„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlásnice

Nové produkty Hlásnice

Dlažby a obrubníky Hlásnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlásnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlásnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlásnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlásnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlásnice, Levná dlažba Hlásnice, Dlažba Hlásnice, Zámkové dlažby Hlásnice, Zámkové dlažba Hlásnice, Betonové dlažby Hlásnice, Betonová dlažba Hlásnice, Zdící prvky Hlásnice, Dlažby II jakosti Hlásnice, Dlažba II jakosti Hlásnice, Plošné dlažby Hlásnice, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Praha-Slivenec Praha-Lipence Plzeň-město Praha 17 Třebíč Hlavní město Praha Tábor Praha 19 Chrudim Brno-město Chomutov Opava Mladá Boleslav Plzeň-sever Olomouc Praha-Dubeč Nymburk Příbram Prachatice Domažlice Praha 6 Děčín Břeclav Strakonice Louny Jindřichův Hradec České Budějovice Praha-Kolovraty Praha 13 Ostrava-město Praha 1 Praha 18 Rokycany Hodonín Praha-Zbraslav Most Vyškov Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Karviná Praha-Šeberov Benešov Beroun Zlín Praha 5 Tachov Karlovy Vary Sokolov Liberec Jablonec nad Nisou Praha-Velká Chuchle Přerov Praha 8 Klatovy Frýdek-Místek Praha-Troja Praha-Benice Mělník Praha 21 Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Prostějov Praha-Královice Praha-Koloděje Praha-Přední Kopanina Náchod Pelhřimov Rakovník Ústí nad Orlicí Kroměříž Uherské Hradiště Pardubice Praha 9 Praha-Březiněves Praha 2 Český Krumlov Praha-Lysolaje Kutná Hora Praha 16 Praha-Petrovice Praha-Kunratice Praha 22 Praha 14 Praha-Suchdol Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Písek Litoměřice Semily Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Praha-Čakovice Praha-Újezd Praha 15 Vsetín Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Brno-venkov Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlásnice

Levná dlažba Hlásnice

Dlažba Hlásnice

Zámkové dlažby Hlásnice

Zámkové betonové dlažby Hlásnice

Zámková dlažba Hlásnice

Betonové dlažby Hlásnice

Betonová dlažba Hlásnice

Zdící prvky Hlásnice

Dlažby II jakosti Hlásnice

Dlažba II jakosti Hlásnice

Plošné dlažby Hlásnice