„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlásnice

Nové produkty Hlásnice

Dlažby a obrubníky Hlásnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlásnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlásnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlásnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlásnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlásnice, Levná dlažba Hlásnice, Dlažba Hlásnice, Zámkové dlažby Hlásnice, Zámkové dlažba Hlásnice, Betonové dlažby Hlásnice, Betonová dlažba Hlásnice, Zdící prvky Hlásnice, Dlažby II jakosti Hlásnice, Dlažba II jakosti Hlásnice, Plošné dlažby Hlásnice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Blansko Brno-venkov Praha-východ Plzeň-sever Praha 12 Olomouc Praha-Suchdol Chomutov Vsetín Praha-Koloděje Zlín Praha 2 Most Sokolov Děčín Praha 7 Kladno Šumperk Trutnov Praha-Nedvězí Ostrava-město Praha-Lipence Praha-Benice Jeseník Kroměříž Strakonice Mělník Praha-Slivenec Praha-Vinoř Rokycany Hradec Králové Praha-Zbraslav Semily Tábor Český Krumlov Praha 4 Jihlava Prostějov Praha-Velká Chuchle Praha 5 Mladá Boleslav Praha-Libuš Praha-Satalice Praha-Čakovice Pardubice Praha 13 Bruntál Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Praha 15 Praha 1 Praha-Štěrboholy Praha 16 Louny Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Hlavní město Praha Benešov Praha-Řeporyje Praha 18 Praha 14 Klatovy Břeclav Praha-Petrovice Praha 22 České Budějovice Praha 19 Tachov Rakovník Karlovy Vary Chrudim Praha-Dubeč Praha-Křeslice Praha-Březiněves Ústí nad Labem Praha-západ Domažlice Praha-Kolovraty Teplice Náchod Praha 6 Praha 10 Praha-Dolní Chabry Jičín Přerov Plzeň-jih Praha-Královice Liberec Havlíčkův Brod Karviná Prachatice Praha 21 Praha-Šeberov Praha-Újezd Znojmo Uherské Hradiště Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlásnice

Levná dlažba Hlásnice

Dlažba Hlásnice

Zámkové dlažby Hlásnice

Zámkové betonové dlažby Hlásnice

Zámková dlažba Hlásnice

Betonové dlažby Hlásnice

Betonová dlažba Hlásnice

Zdící prvky Hlásnice

Dlažby II jakosti Hlásnice

Dlažba II jakosti Hlásnice

Plošné dlažby Hlásnice