„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlásnice

Nové produkty Hlásnice

Dlažby a obrubníky Hlásnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlásnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlásnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlásnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlásnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlásnice, Levná dlažba Hlásnice, Dlažba Hlásnice, Zámkové dlažby Hlásnice, Zámkové dlažba Hlásnice, Betonové dlažby Hlásnice, Betonová dlažba Hlásnice, Zdící prvky Hlásnice, Dlažby II jakosti Hlásnice, Dlažba II jakosti Hlásnice, Plošné dlažby Hlásnice, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Praha 18 Praha 12 Hlavní město Praha Praha 16 Praha 20 Šumperk Brno-venkov Mělník Svitavy Praha 4 Praha-západ Praha-Dubeč Praha-Suchdol České Budějovice Hodonín Trutnov Opava Praha 5 Brno-město Praha-Lysolaje Ostrava-město Písek Strakonice Praha-Křeslice Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Ďáblice Praha 10 Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Znojmo Prachatice Teplice Náchod Přerov Tábor Praha-Nedvězí Zlín Rakovník Chomutov Jindřichův Hradec Praha 6 Nymburk Praha-Dolní Chabry Praha-Kunratice Plzeň-jih Praha-Libuš Praha-Zličín Česká Lípa Praha-Újezd Praha 7 Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Břeclav Hradec Králové Frýdek-Místek Semily Praha 17 Praha 1 Žďár nad Sázavou Kolín Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Praha-Královice Sokolov Nový Jičín Praha-Troja Praha 14 Praha 9 Praha-Čakovice Most Rychnov nad Kněžnou Karviná Prostějov Bruntál Praha-Petrovice Beroun Praha 21 Praha-Klánovice Mladá Boleslav Jihlava Praha-východ Jičín Příbram Olomouc Český Krumlov Praha-Slivenec Praha 11 Pardubice Praha-Štěrboholy Benešov Praha 3 Kladno Praha 19 Liberec Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlásnice

Levná dlažba Hlásnice

Dlažba Hlásnice

Zámkové dlažby Hlásnice

Zámkové betonové dlažby Hlásnice

Zámková dlažba Hlásnice

Betonové dlažby Hlásnice

Betonová dlažba Hlásnice

Zdící prvky Hlásnice

Dlažby II jakosti Hlásnice

Dlažba II jakosti Hlásnice

Plošné dlažby Hlásnice