„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlavatce

Nové produkty Hlavatce

Dlažby a obrubníky Hlavatce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlavatce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlavatce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlavatce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlavatce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlavatce, Levná dlažba Hlavatce, Dlažba Hlavatce, Zámkové dlažby Hlavatce, Zámkové dlažba Hlavatce, Betonové dlažby Hlavatce, Betonová dlažba Hlavatce, Zdící prvky Hlavatce, Dlažby II jakosti Hlavatce, Dlažba II jakosti Hlavatce, Plošné dlažby Hlavatce, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Praha 20 Hlavní město Praha Trutnov Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Nymburk Zlín Praha-Libuš Chrudim Plzeň-jih Praha 10 Písek Praha 14 Blansko Pelhřimov Příbram Praha-Šeberov Most Sokolov Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Olomouc Praha 16 Tachov Praha 12 Kolín Tábor Uherské Hradiště Praha 6 Karviná Praha-Klánovice Hodonín Praha-Slivenec Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Praha 3 Praha-Štěrboholy Praha 11 Praha-Běchovice Cheb Benešov Praha-Řeporyje Praha-Benice Praha-Lochkov Praha-Újezd Louny Praha 1 Strakonice Praha 8 Náchod Svitavy Praha 7 Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Rakovník Praha-Královice Kutná Hora Praha-Křeslice Ostrava-město Znojmo Praha-Satalice Praha 2 Pardubice Klatovy Liberec Praha 4 Praha-Dubeč Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Praha-Zličín Rokycany Praha 5 Prachatice Praha-Lysolaje Vyškov Praha-Koloděje Beroun Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Litoměřice Praha 17 Plzeň-sever Brno-město Plzeň-město Frýdek-Místek Praha-Petrovice Vsetín Opava Praha-západ Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí České Budějovice Praha 15 Praha 9 Třebíč Česká Lípa Praha-Lipence Praha 18 Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlavatce

Levná dlažba Hlavatce

Dlažba Hlavatce

Zámkové dlažby Hlavatce

Zámkové betonové dlažby Hlavatce

Zámková dlažba Hlavatce

Betonové dlažby Hlavatce

Betonová dlažba Hlavatce

Zdící prvky Hlavatce

Dlažby II jakosti Hlavatce

Dlažba II jakosti Hlavatce

Plošné dlažby Hlavatce