„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlavatce

Nové produkty Hlavatce

Dlažby a obrubníky Hlavatce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlavatce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlavatce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlavatce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlavatce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlavatce, Levná dlažba Hlavatce, Dlažba Hlavatce, Zámkové dlažby Hlavatce, Zámkové dlažba Hlavatce, Betonové dlažby Hlavatce, Betonová dlažba Hlavatce, Zdící prvky Hlavatce, Dlažby II jakosti Hlavatce, Dlažba II jakosti Hlavatce, Plošné dlažby Hlavatce, Plošná dlažba


Další města:

Opava Pelhřimov Litoměřice Praha-Dolní Chabry Liberec Jablonec nad Nisou Praha-Březiněves Most Praha 10 Karviná Praha-Křeslice Česká Lípa Praha-východ Praha 2 Blansko České Budějovice Hlavní město Praha Kolín Praha-Kunratice Strakonice Praha-Čakovice Tachov Děčín Sokolov Praha 21 Náchod Nový Jičín Vyškov Praha-Petrovice Prachatice Chrudim Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Praha 9 Praha 13 Kroměříž Praha-Klánovice Rokycany Praha-Satalice Přerov Praha 14 Karlovy Vary Tábor Brno-město Třebíč Bruntál Semily Cheb Ostrava-město Praha 5 Praha-Slivenec Chomutov Trutnov Frýdek-Místek Rakovník Praha-Libuš Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Praha-Vinoř Praha-Zbraslav Šumperk Jihlava Jindřichův Hradec Plzeň-sever Příbram Břeclav Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Praha 18 Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Hradec Králové Praha-Koloděje Hodonín Praha 6 Zlín Český Krumlov Praha-Lipence Vsetín Praha-Lysolaje Praha 16 Plzeň-město Nymburk Louny Praha 22 Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Praha-Lochkov Znojmo Prostějov Písek Praha 15 Praha 20 Havlíčkův Brod Praha-Benice Ústí nad Labem Praha 7 Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlavatce

Levná dlažba Hlavatce

Dlažba Hlavatce

Zámkové dlažby Hlavatce

Zámkové betonové dlažby Hlavatce

Zámková dlažba Hlavatce

Betonové dlažby Hlavatce

Betonová dlažba Hlavatce

Zdící prvky Hlavatce

Dlažby II jakosti Hlavatce

Dlažba II jakosti Hlavatce

Plošné dlažby Hlavatce