„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlavatce

Nové produkty Hlavatce

Dlažby a obrubníky Hlavatce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlavatce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlavatce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlavatce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlavatce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlavatce, Levná dlažba Hlavatce, Dlažba Hlavatce, Zámkové dlažby Hlavatce, Zámkové dlažba Hlavatce, Betonové dlažby Hlavatce, Betonová dlažba Hlavatce, Zdící prvky Hlavatce, Dlažby II jakosti Hlavatce, Dlažba II jakosti Hlavatce, Plošné dlažby Hlavatce, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Strakonice Opava Plzeň-jih Brno-venkov Svitavy Praha-Klánovice Plzeň-sever Praha-Lysolaje Most Český Krumlov České Budějovice Šumperk Praha-Dolní Počernice Praha 11 Vsetín Praha 6 Praha 22 Znojmo Praha 10 Praha 21 Trutnov Praha-Lipence Praha 2 Louny Praha 12 Cheb Hradec Králové Praha-Přední Kopanina Blansko Praha-Troja Praha 1 Karviná Praha 3 Beroun Praha 9 Praha-Velká Chuchle Písek Bruntál Nový Jičín Praha-Kolovraty Prostějov Praha 17 Praha-východ Praha-Lochkov Praha-Běchovice Kolín Jihlava Praha-Královice Praha 16 Jindřichův Hradec Karlovy Vary Přerov Praha 5 Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Třebíč Teplice Hodonín Mělník Děčín Domažlice Kutná Hora Praha-Nebušice Tachov Uherské Hradiště Praha 7 Praha 13 Klatovy Praha-Libuš Praha-Březiněves Praha-Vinoř Praha 20 Praha 18 Praha-Újezd Prachatice Sokolov Praha-Šeberov Chrudim Náchod Liberec Praha 4 Praha-západ Litoměřice Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Břeclav Chomutov Rokycany Vyškov Frýdek-Místek Praha-Koloděje Praha-Suchdol Praha-Zličín Pelhřimov Jičín Ústí nad Labem Rakovník Praha-Kunratice Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlavatce

Levná dlažba Hlavatce

Dlažba Hlavatce

Zámkové dlažby Hlavatce

Zámkové betonové dlažby Hlavatce

Zámková dlažba Hlavatce

Betonové dlažby Hlavatce

Betonová dlažba Hlavatce

Zdící prvky Hlavatce

Dlažby II jakosti Hlavatce

Dlažba II jakosti Hlavatce

Plošné dlažby Hlavatce