„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlavečník

Nové produkty Hlavečník

Dlažby a obrubníky Hlavečník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlavečník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlavečník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlavečník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlavečník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlavečník, Levná dlažba Hlavečník, Dlažba Hlavečník, Zámkové dlažby Hlavečník, Zámkové dlažba Hlavečník, Betonové dlažby Hlavečník, Betonová dlažba Hlavečník, Zdící prvky Hlavečník, Dlažby II jakosti Hlavečník, Dlažba II jakosti Hlavečník, Plošné dlažby Hlavečník, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Jihlava Český Krumlov Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Praha 22 Praha 6 Znojmo Praha-Dolní Počernice Děčín Louny Praha 5 Praha 11 Bruntál Šumperk Praha-Vinoř Domažlice Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Tachov Rychnov nad Kněžnou Chrudim Praha 18 Praha 1 Ústí nad Labem Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Hodonín Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Kolín Praha 2 Jičín Prachatice Praha-Libuš Praha-Klánovice Cheb Litoměřice Břeclav Praha 15 Most Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Nymburk Kladno Pelhřimov Chomutov Praha 12 Praha-východ Praha-Koloděje Praha 17 Praha-Benice Rakovník Praha 13 Tábor Praha-Zličín Praha-Lipence Mladá Boleslav Praha-Nebušice Plzeň-jih Kroměříž Praha-Troja Praha-západ Blansko Náchod Benešov Praha-Křeslice Praha-Satalice Uherské Hradiště Praha 8 Praha-Čakovice Nový Jičín Teplice Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Opava Karviná Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Plzeň-město Praha-Dubeč Rokycany Praha 10 Žďár nad Sázavou Praha 21 Praha 19 Kutná Hora Trutnov Svitavy Vsetín Beroun Hradec Králové Česká Lípa Brno-venkov Brno-město Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlavečník

Levná dlažba Hlavečník

Dlažba Hlavečník

Zámkové dlažby Hlavečník

Zámkové betonové dlažby Hlavečník

Zámková dlažba Hlavečník

Betonové dlažby Hlavečník

Betonová dlažba Hlavečník

Zdící prvky Hlavečník

Dlažby II jakosti Hlavečník

Dlažba II jakosti Hlavečník

Plošné dlažby Hlavečník