„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlavečník

Nové produkty Hlavečník

Dlažby a obrubníky Hlavečník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlavečník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlavečník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlavečník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlavečník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlavečník, Levná dlažba Hlavečník, Dlažba Hlavečník, Zámkové dlažby Hlavečník, Zámkové dlažba Hlavečník, Betonové dlažby Hlavečník, Betonová dlažba Hlavečník, Zdící prvky Hlavečník, Dlažby II jakosti Hlavečník, Dlažba II jakosti Hlavečník, Plošné dlažby Hlavečník, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Brno-venkov Vsetín Domažlice Praha 18 Tábor Praha-Libuš Praha-Lipence Praha-Březiněves Praha-západ Praha-Kunratice Praha 8 Praha 2 Praha-Křeslice Jeseník Praha-Lochkov Brno-město Plzeň-jih Most Praha-Štěrboholy Blansko Praha 17 Tachov Nymburk Rokycany Praha-Satalice Ústí nad Labem Praha-východ Ústí nad Orlicí Kutná Hora Chomutov Pelhřimov Praha-Lysolaje Písek Hradec Králové Děčín Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Trutnov Praha-Ďáblice Praha 10 Praha 7 Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Praha 5 Rakovník Liberec Cheb Svitavy Jičín České Budějovice Ostrava-město Hodonín Olomouc Opava Praha-Šeberov Karviná Plzeň-sever Plzeň-město Praha 9 Šumperk Praha 14 Zlín Klatovy Uherské Hradiště Praha-Troja Pardubice Praha 6 Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Frýdek-Místek Přerov Náchod Teplice Praha-Zličín Praha-Suchdol Praha-Kolovraty Litoměřice Chrudim Mělník Prostějov Vyškov Český Krumlov Praha-Dubeč Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Kladno Praha 21 Praha-Koloděje Praha 4 Nový Jičín Sokolov Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Semily Praha 11 Praha-Královice Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlavečník

Levná dlažba Hlavečník

Dlažba Hlavečník

Zámkové dlažby Hlavečník

Zámkové betonové dlažby Hlavečník

Zámková dlažba Hlavečník

Betonové dlažby Hlavečník

Betonová dlažba Hlavečník

Zdící prvky Hlavečník

Dlažby II jakosti Hlavečník

Dlažba II jakosti Hlavečník

Plošné dlažby Hlavečník