„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlavenec

Nové produkty Hlavenec

Dlažby a obrubníky Hlavenec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlavenec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlavenec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlavenec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlavenec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlavenec, Levná dlažba Hlavenec, Dlažba Hlavenec, Zámkové dlažby Hlavenec, Zámkové dlažba Hlavenec, Betonové dlažby Hlavenec, Betonová dlažba Hlavenec, Zdící prvky Hlavenec, Dlažby II jakosti Hlavenec, Dlažba II jakosti Hlavenec, Plošné dlažby Hlavenec, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník České Budějovice Praha 1 Praha 7 Uherské Hradiště Nový Jičín Praha-Zbraslav Teplice Ostrava-město Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Olomouc Trutnov Praha-Dubeč Praha-Troja Benešov Louny Domažlice Přerov Praha-Ďáblice Praha-Březiněves Nymburk Třebíč Praha 2 Praha-Nedvězí Karviná Frýdek-Místek Rokycany Chomutov Praha-východ Tachov Praha 21 Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Plzeň-jih Jihlava Praha-Slivenec Ústí nad Labem Svitavy Praha-Běchovice Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Praha 6 Praha-Koloděje Plzeň-sever Brno-město Jablonec nad Nisou Praha 15 Praha 13 Děčín Praha-Křeslice Praha-Vinoř Most Havlíčkův Brod Kroměříž Praha-Lochkov Praha 8 Karlovy Vary Prostějov Beroun Praha-západ Praha-Řeporyje Písek Kutná Hora Strakonice Praha 3 Pardubice Semily Mladá Boleslav Hodonín Praha 16 Praha 11 Klatovy Šumperk Praha-Klánovice Praha-Satalice Praha 10 Český Krumlov Bruntál Praha-Benice Prachatice Mělník Česká Lípa Vyškov Plzeň-město Praha 14 Praha 17 Praha-Šeberov Zlín Praha-Dolní Počernice Znojmo Praha 19 Praha-Petrovice Praha-Suchdol Praha-Nebušice Chrudim Praha-Lipence Náchod Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlavenec

Levná dlažba Hlavenec

Dlažba Hlavenec

Zámkové dlažby Hlavenec

Zámkové betonové dlažby Hlavenec

Zámková dlažba Hlavenec

Betonové dlažby Hlavenec

Betonová dlažba Hlavenec

Zdící prvky Hlavenec

Dlažby II jakosti Hlavenec

Dlažba II jakosti Hlavenec

Plošné dlažby Hlavenec