„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlavice

Nové produkty Hlavice

Dlažby a obrubníky Hlavice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlavice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlavice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlavice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlavice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlavice, Levná dlažba Hlavice, Dlažba Hlavice, Zámkové dlažby Hlavice, Zámkové dlažba Hlavice, Betonové dlažby Hlavice, Betonová dlažba Hlavice, Zdící prvky Hlavice, Dlažby II jakosti Hlavice, Dlažba II jakosti Hlavice, Plošné dlažby Hlavice, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Rakovník Hodonín Praha 20 Praha-Královice Praha 18 Český Krumlov Praha-Lochkov Ústí nad Labem Praha-Petrovice Náchod Praha-Satalice Chrudim Klatovy Praha-Nebušice Rokycany Ostrava-město Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Teplice Uherské Hradiště Praha 22 Praha 17 Pelhřimov Louny Brno-město Hlavní město Praha Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Opava Znojmo Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Olomouc Praha 10 Zlín Praha-Lysolaje Plzeň-sever Kutná Hora Praha 1 Kroměříž Břeclav Praha 7 Praha 3 Příbram Vyškov Litoměřice Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Praha 12 Praha-Kunratice Plzeň-město Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Přerov Kladno Praha 11 Beroun Šumperk Praha 14 Mělník Praha 2 Praha-Zbraslav Nový Jičín Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Benešov Praha-Čakovice Praha 6 Praha-západ Česká Lípa Praha-Běchovice Jičín Praha-Zličín Tábor Sokolov Praha-Dolní Chabry Praha 16 Praha-Ďáblice Bruntál Praha-Řeporyje Třebíč Liberec Praha-Nedvězí Hradec Králové Praha-Velká Chuchle Strakonice Praha-Šeberov Praha-Křeslice Trutnov Praha 19 Kolín Praha 13 Cheb České Budějovice Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlavice

Levná dlažba Hlavice

Dlažba Hlavice

Zámkové dlažby Hlavice

Zámkové betonové dlažby Hlavice

Zámková dlažba Hlavice

Betonové dlažby Hlavice

Betonová dlažba Hlavice

Zdící prvky Hlavice

Dlažby II jakosti Hlavice

Dlažba II jakosti Hlavice

Plošné dlažby Hlavice