„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlavice

Nové produkty Hlavice

Dlažby a obrubníky Hlavice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlavice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlavice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlavice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlavice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlavice, Levná dlažba Hlavice, Dlažba Hlavice, Zámkové dlažby Hlavice, Zámkové dlažba Hlavice, Betonové dlažby Hlavice, Betonová dlažba Hlavice, Zdící prvky Hlavice, Dlažby II jakosti Hlavice, Dlažba II jakosti Hlavice, Plošné dlažby Hlavice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Benešov Nymburk Beroun Děčín Praha-Dolní Počernice Chomutov Praha-Křeslice Přerov Žďár nad Sázavou Kladno Praha-Štěrboholy Kutná Hora Praha-západ Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Praha-Libuš Praha 7 Praha-Řeporyje Pardubice Břeclav Česká Lípa Praha 8 Frýdek-Místek Příbram Praha-Dolní Chabry Praha-Zličín Praha 19 Liberec Prachatice Vsetín Praha 17 Praha-východ Praha-Slivenec Praha 16 Opava Praha-Klánovice Kroměříž Praha 21 Ústí nad Labem Cheb Český Krumlov Karlovy Vary Praha-Královice Jičín Ústí nad Orlicí Jeseník Praha-Ďáblice Hodonín Litoměřice Mělník Most Praha-Troja Rakovník Praha 18 Praha-Lipence Praha 4 Praha-Lochkov Praha 5 Ostrava-město Praha 11 Praha 9 Zlín Praha-Benice Praha-Přední Kopanina Olomouc Praha 13 Třebíč Brno-venkov Praha-Kunratice Praha 1 Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol Praha-Dubeč Praha-Březiněves Trutnov Praha-Újezd Praha-Běchovice Praha-Satalice Hradec Králové Šumperk Brno-město Uherské Hradiště Znojmo Domažlice Praha-Nedvězí Rokycany Praha 15 Bruntál Praha-Petrovice Jihlava České Budějovice Prostějov Hlavní město Praha Plzeň-jih Klatovy Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha 12 Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlavice

Levná dlažba Hlavice

Dlažba Hlavice

Zámkové dlažby Hlavice

Zámkové betonové dlažby Hlavice

Zámková dlažba Hlavice

Betonové dlažby Hlavice

Betonová dlažba Hlavice

Zdící prvky Hlavice

Dlažby II jakosti Hlavice

Dlažba II jakosti Hlavice

Plošné dlažby Hlavice