„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlavnice

Nové produkty Hlavnice

Dlažby a obrubníky Hlavnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlavnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlavnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlavnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlavnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlavnice, Levná dlažba Hlavnice, Dlažba Hlavnice, Zámkové dlažby Hlavnice, Zámkové dlažba Hlavnice, Betonové dlažby Hlavnice, Betonová dlažba Hlavnice, Zdící prvky Hlavnice, Dlažby II jakosti Hlavnice, Dlažba II jakosti Hlavnice, Plošné dlažby Hlavnice, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Louny Tachov Praha-Dolní Měcholupy Domažlice Vyškov Praha-Dubeč Praha-Nebušice Praha-Nedvězí Praha 16 Praha 11 Praha 14 Zlín Praha 3 Mladá Boleslav Praha-Křeslice Šumperk Praha-Ďáblice Praha 4 Praha 12 Praha-Královice Praha-Kunratice Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Třebíč Hodonín Praha-Újezd Plzeň-jih Praha-Kolovraty Přerov Mělník Praha 9 Bruntál Karlovy Vary Praha 7 Praha-Čakovice Most Znojmo Ústí nad Labem Rakovník Praha 1 Tábor Brno-venkov Chrudim Svitavy Praha-západ Praha-Troja Rokycany Praha 5 Praha-Lysolaje Praha 10 Plzeň-sever Česká Lípa Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Frýdek-Místek Praha 18 Jihlava Praha-Slivenec Teplice Sokolov Prachatice Jindřichův Hradec Praha 6 Praha-Šeberov Praha 13 Blansko Nymburk Semily Praha-Řeporyje Ostrava-město Strakonice Cheb Uherské Hradiště Praha-Lipence Praha 2 Jeseník Jičín Příbram Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Praha-východ Praha-Koloděje Písek České Budějovice Brno-město Klatovy Praha-Lochkov Prostějov Olomouc Trutnov Litoměřice Opava Praha-Běchovice Vsetín Plzeň-město Praha-Březiněves Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlavnice

Levná dlažba Hlavnice

Dlažba Hlavnice

Zámkové dlažby Hlavnice

Zámkové betonové dlažby Hlavnice

Zámková dlažba Hlavnice

Betonové dlažby Hlavnice

Betonová dlažba Hlavnice

Zdící prvky Hlavnice

Dlažby II jakosti Hlavnice

Dlažba II jakosti Hlavnice

Plošné dlažby Hlavnice