„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlavnice

Nové produkty Hlavnice

Dlažby a obrubníky Hlavnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlavnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlavnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlavnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlavnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlavnice, Levná dlažba Hlavnice, Dlažba Hlavnice, Zámkové dlažby Hlavnice, Zámkové dlažba Hlavnice, Betonové dlažby Hlavnice, Betonová dlažba Hlavnice, Zdící prvky Hlavnice, Dlažby II jakosti Hlavnice, Dlažba II jakosti Hlavnice, Plošné dlažby Hlavnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Jihlava Hradec Králové Praha-Slivenec Nový Jičín Praha-Ďáblice Praha 12 Praha 13 Pelhřimov Vyškov Ostrava-město Chomutov Teplice Svitavy Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Praha-Šeberov Praha 14 Praha-Lochkov Litoměřice Praha-Satalice Praha-Benice Klatovy Praha-Troja Jablonec nad Nisou Praha 7 Chrudim Pardubice Praha-Libuš Nymburk Praha-Nebušice Opava Praha 16 Český Krumlov Žďár nad Sázavou Ústí nad Labem Zlín Písek Praha-Přední Kopanina Praha 5 Trutnov Praha-Královice Kutná Hora Praha-Běchovice Vsetín Praha 11 Hlavní město Praha Praha 6 Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Beroun Praha 3 Kladno Sokolov Liberec Praha-Kunratice Praha-Klánovice Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Praha-západ Praha-Čakovice Uherské Hradiště Strakonice Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Praha 18 Praha-Nedvězí Domažlice Praha-Lysolaje Kroměříž Kolín Praha 21 Tábor Mladá Boleslav Prachatice Náchod Břeclav Prostějov Praha-Řeporyje Karlovy Vary Příbram Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Praha 17 Plzeň-jih Praha 10 Znojmo Praha-Kolovraty Cheb Blansko Praha 20 Praha 8 Praha-Křeslice Frýdek-Místek Praha 19 Praha-Štěrboholy Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlavnice

Levná dlažba Hlavnice

Dlažba Hlavnice

Zámkové dlažby Hlavnice

Zámkové betonové dlažby Hlavnice

Zámková dlažba Hlavnice

Betonové dlažby Hlavnice

Betonová dlažba Hlavnice

Zdící prvky Hlavnice

Dlažby II jakosti Hlavnice

Dlažba II jakosti Hlavnice

Plošné dlažby Hlavnice