„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlavňovice

Nové produkty Hlavňovice

Dlažby a obrubníky Hlavňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlavňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlavňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlavňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlavňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlavňovice, Levná dlažba Hlavňovice, Dlažba Hlavňovice, Zámkové dlažby Hlavňovice, Zámkové dlažba Hlavňovice, Betonové dlažby Hlavňovice, Betonová dlažba Hlavňovice, Zdící prvky Hlavňovice, Dlažby II jakosti Hlavňovice, Dlažba II jakosti Hlavňovice, Plošné dlažby Hlavňovice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Chrudim Semily Praha 19 Žďár nad Sázavou Praha 5 Praha 13 Praha-Satalice Vsetín Nymburk Jeseník Praha 9 Praha 14 Rokycany Teplice Ostrava-město Mladá Boleslav Strakonice Mělník Sokolov Beroun Svitavy Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Děčín Praha-Koloděje Přerov Praha-Suchdol Český Krumlov Chomutov Praha-východ Praha 15 Znojmo Praha 3 Náchod Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Uherské Hradiště Prachatice Praha 10 Praha 18 Praha 1 Praha-Přední Kopanina Praha 2 Olomouc Plzeň-jih Litoměřice Cheb Pardubice Praha-Ďáblice Kroměříž Praha 20 České Budějovice Praha-Kolovraty Šumperk Hodonín Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Praha-západ Česká Lípa Praha-Slivenec Praha-Nebušice Praha-Březiněves Nový Jičín Brno-venkov Praha 7 Praha 11 Ústí nad Orlicí Praha 6 Praha-Štěrboholy Písek Praha 22 Praha-Královice Praha 4 Hlavní město Praha Frýdek-Místek Trutnov Jindřichův Hradec Klatovy Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje Třebíč Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Praha-Běchovice Liberec Most Praha-Petrovice Praha-Šeberov Vyškov Rakovník Praha-Dolní Chabry Praha-Dubeč Praha-Lipence Příbram Kolín Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlavňovice

Levná dlažba Hlavňovice

Dlažba Hlavňovice

Zámkové dlažby Hlavňovice

Zámkové betonové dlažby Hlavňovice

Zámková dlažba Hlavňovice

Betonové dlažby Hlavňovice

Betonová dlažba Hlavňovice

Zdící prvky Hlavňovice

Dlažby II jakosti Hlavňovice

Dlažba II jakosti Hlavňovice

Plošné dlažby Hlavňovice