„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlince

Nové produkty Hlince

Dlažby a obrubníky Hlince

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlince

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlince

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlince

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlince

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlince, Levná dlažba Hlince, Dlažba Hlince, Zámkové dlažby Hlince, Zámkové dlažba Hlince, Betonové dlažby Hlince, Betonová dlažba Hlince, Zdící prvky Hlince, Dlažby II jakosti Hlince, Dlažba II jakosti Hlince, Plošné dlažby Hlince, Plošná dlažba


Další města:

Semily Pardubice Praha 17 Praha 8 Praha-Nedvězí Jihlava Praha 22 Bruntál Praha-Kolovraty Praha 5 Praha-Velká Chuchle Chrudim Praha-východ Karlovy Vary Nymburk Jičín Plzeň-město Praha 19 Louny Praha-Zbraslav Mělník Prostějov Praha-Újezd Trutnov Ústí nad Labem Praha-Čakovice Litoměřice Praha 14 Praha 15 Praha-Ďáblice Strakonice Liberec Kladno Praha-Březiněves České Budějovice Frýdek-Místek Praha-Zličín Benešov Plzeň-sever Cheb Chomutov Praha-Dubeč Praha-Klánovice Praha-Kunratice Most Ostrava-město Zlín Praha-Satalice Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Praha-Křeslice Praha 18 Vsetín Svitavy Žďár nad Sázavou Hradec Králové Praha-Přední Kopanina Tachov Praha 1 Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Praha 9 Praha 12 Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Přerov Uherské Hradiště Písek Praha 11 Havlíčkův Brod Praha-Běchovice Náchod Praha-Libuš Plzeň-jih Praha-Šeberov Prachatice Nový Jičín Praha-Troja Klatovy Praha-Dolní Chabry Praha 2 Jablonec nad Nisou Beroun Praha 4 Rakovník Břeclav Blansko Praha-Štěrboholy Děčín Česká Lípa Opava Český Krumlov Teplice Praha-Řeporyje Tábor Olomouc Hodonín Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlince

Levná dlažba Hlince

Dlažba Hlince

Zámkové dlažby Hlince

Zámkové betonové dlažby Hlince

Zámková dlažba Hlince

Betonové dlažby Hlince

Betonová dlažba Hlince

Zdící prvky Hlince

Dlažby II jakosti Hlince

Dlažba II jakosti Hlince

Plošné dlažby Hlince