„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlince

Nové produkty Hlince

Dlažby a obrubníky Hlince

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlince

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlince

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlince

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlince

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlince, Levná dlažba Hlince, Dlažba Hlince, Zámkové dlažby Hlince, Zámkové dlažba Hlince, Betonové dlažby Hlince, Betonová dlažba Hlince, Zdící prvky Hlince, Dlažby II jakosti Hlince, Dlažba II jakosti Hlince, Plošné dlažby Hlince, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Praha-Suchdol Litoměřice Praha-Dolní Počernice Praha 20 Frýdek-Místek Praha-Březiněves Znojmo Praha-západ Blansko Český Krumlov Kolín Chomutov Vsetín Klatovy Příbram Rokycany Benešov Praha-Zličín Cheb Rakovník Děčín Ostrava-město Praha-Šeberov Karlovy Vary Kutná Hora Plzeň-sever Jihlava Opava Praha-Křeslice Praha 6 Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Praha-Královice Praha 7 Praha-východ Praha 1 Praha 14 Beroun Jeseník Praha 21 Česká Lípa Praha-Troja Praha-Satalice Tachov Praha-Ďáblice Pelhřimov Prachatice Plzeň-město Praha-Řeporyje Kladno Jičín Mladá Boleslav Praha 4 Praha-Vinoř Hradec Králové Ústí nad Labem Praha-Kunratice Vyškov Domažlice Šumperk Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Praha-Klánovice Olomouc Most Kroměříž Semily Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Zlín Svitavy České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Brno-město Tábor Praha-Lochkov Mělník Uherské Hradiště Praha 17 Bruntál Praha 19 Trutnov Brno-venkov Praha-Slivenec Praha 9 Pardubice Jindřichův Hradec Nový Jičín Praha 18 Praha-Nebušice Liberec Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Nymburk Praha 8 Praha 5 Praha 11 Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlince

Levná dlažba Hlince

Dlažba Hlince

Zámkové dlažby Hlince

Zámkové betonové dlažby Hlince

Zámková dlažba Hlince

Betonové dlažby Hlince

Betonová dlažba Hlince

Zdící prvky Hlince

Dlažby II jakosti Hlince

Dlažba II jakosti Hlince

Plošné dlažby Hlince