„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlincová Hora

Nové produkty Hlincová Hora

Dlažby a obrubníky Hlincová Hora

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlincová Hora

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlincová Hora

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlincová Hora

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlincová Hora

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlincová Hora, Levná dlažba Hlincová Hora, Dlažba Hlincová Hora, Zámkové dlažby Hlincová Hora, Zámkové dlažba Hlincová Hora, Betonové dlažby Hlincová Hora, Betonová dlažba Hlincová Hora, Zdící prvky Hlincová Hora, Dlažby II jakosti Hlincová Hora, Dlažba II jakosti Hlincová Hora, Plošné dlažby Hlincová Hora, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Strakonice Praha 4 Mladá Boleslav Plzeň-jih Vsetín Chrudim Svitavy Praha-Dolní Chabry Rokycany Praha-východ Kladno Praha 7 Semily Praha 12 Praha-Satalice Praha-Kunratice Teplice Praha-Zbraslav Šumperk Náchod Praha-západ Brno-město Praha-Přední Kopanina Písek Sokolov Praha-Petrovice Ústí nad Labem Olomouc Rychnov nad Kněžnou Znojmo České Budějovice Frýdek-Místek Most Praha 15 Praha-Troja Liberec Praha 22 Louny Cheb Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Tábor Praha-Újezd Praha-Vinoř Mělník Praha-Štěrboholy Praha-Březiněves Jeseník Praha-Klánovice Děčín Břeclav Vyškov Prachatice Praha 20 Praha-Suchdol Plzeň-sever Praha 13 Pelhřimov Praha-Lipence Domažlice Rakovník Plzeň-město Chomutov Pardubice Praha-Nebušice Praha-Královice Praha-Šeberov Praha 17 Jihlava Praha-Slivenec Praha-Libuš Přerov Kutná Hora Blansko Praha-Běchovice Praha-Zličín Praha-Benice Benešov Praha-Lochkov Karviná Praha 18 Jindřichův Hradec Praha 16 Opava Havlíčkův Brod Praha 11 Praha-Dubeč Český Krumlov Třebíč Praha 2 Praha-Dolní Počernice Praha 19 Litoměřice Bruntál Praha 1 Praha-Kolovraty Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlincová Hora

Levná dlažba Hlincová Hora

Dlažba Hlincová Hora

Zámkové dlažby Hlincová Hora

Zámkové betonové dlažby Hlincová Hora

Zámková dlažba Hlincová Hora

Betonové dlažby Hlincová Hora

Betonová dlažba Hlincová Hora

Zdící prvky Hlincová Hora

Dlažby II jakosti Hlincová Hora

Dlažba II jakosti Hlincová Hora

Plošné dlažby Hlincová Hora