„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlinka

Nové produkty Hlinka

Dlažby a obrubníky Hlinka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlinka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlinka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlinka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlinka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlinka, Levná dlažba Hlinka, Dlažba Hlinka, Zámkové dlažby Hlinka, Zámkové dlažba Hlinka, Betonové dlažby Hlinka, Betonová dlažba Hlinka, Zdící prvky Hlinka, Dlažby II jakosti Hlinka, Dlažba II jakosti Hlinka, Plošné dlažby Hlinka, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Pardubice Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Rakovník Praha 6 Beroun Děčín Praha 18 Žďár nad Sázavou Brno-město Strakonice Praha-Čakovice Tábor Chomutov Olomouc Praha 14 Praha 2 Praha 8 Praha 11 Praha-Nedvězí Plzeň-město Louny Jablonec nad Nisou Nový Jičín Teplice Šumperk Praha-Klánovice Praha-Šeberov Praha-Satalice Kladno Praha-Kolovraty Vsetín Plzeň-sever Liberec Praha 9 Praha-Slivenec Trutnov Jindřichův Hradec Praha 15 Praha-Štěrboholy Chrudim Jihlava Klatovy Praha-Dolní Počernice Třebíč Praha-Nebušice Semily Praha-Velká Chuchle Jičín Svitavy Praha-Zbraslav Praha-východ Prostějov Praha 3 Cheb Praha-Lipence Praha-Dubeč Tachov Praha 22 Pelhřimov Rokycany Praha 5 Ústí nad Labem Kolín Praha-Libuš Domažlice Praha-Křeslice Český Krumlov Praha 17 Vyškov Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Písek Praha 21 Plzeň-jih Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Frýdek-Místek Mělník Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Opava Praha-Přední Kopanina Hodonín České Budějovice Brno-venkov Břeclav Praha 19 Praha 12 Praha-Vinoř Praha-Újezd Zlín Karlovy Vary Praha-Troja Ústí nad Orlicí Ostrava-město Praha 10 Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlinka

Levná dlažba Hlinka

Dlažba Hlinka

Zámkové dlažby Hlinka

Zámkové betonové dlažby Hlinka

Zámková dlažba Hlinka

Betonové dlažby Hlinka

Betonová dlažba Hlinka

Zdící prvky Hlinka

Dlažby II jakosti Hlinka

Dlažba II jakosti Hlinka

Plošné dlažby Hlinka