„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlinka

Nové produkty Hlinka

Dlažby a obrubníky Hlinka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlinka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlinka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlinka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlinka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlinka, Levná dlažba Hlinka, Dlažba Hlinka, Zámkové dlažby Hlinka, Zámkové dlažba Hlinka, Betonové dlažby Hlinka, Betonová dlažba Hlinka, Zdící prvky Hlinka, Dlažby II jakosti Hlinka, Dlažba II jakosti Hlinka, Plošné dlažby Hlinka, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Praha-Dolní Počernice Jičín Náchod Praha-východ Hradec Králové Opava Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy Praha-Troja Praha 16 Praha 5 Semily Prachatice Brno-venkov Praha-Satalice Praha-Slivenec Ostrava-město Praha 21 Tábor Praha-Újezd Praha 12 Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Praha-Zličín Žďár nad Sázavou Cheb Praha 1 Praha 19 Svitavy Praha-Březiněves Karviná Trutnov Prostějov Mladá Boleslav Děčín Praha-Suchdol Praha-Kunratice Jeseník Praha 3 Chomutov Mělník Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Český Krumlov Hodonín Příbram Praha-Libuš Praha-Koloděje Jihlava Plzeň-město Šumperk Břeclav České Budějovice Praha-Dubeč Most Litoměřice Kroměříž Ústí nad Labem Blansko Zlín Praha 9 Domažlice Kladno Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Pelhřimov Praha 13 Brno-město Praha-Čakovice Uherské Hradiště Praha-Královice Praha-Kolovraty Praha-západ Praha-Zbraslav Praha 7 Praha-Benice Frýdek-Místek Nový Jičín Pardubice Písek Rokycany Liberec Praha 6 Plzeň-sever Kolín Hlavní město Praha Přerov Strakonice Teplice Nymburk Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Praha 15 Plzeň-jih Třebíč Praha 22 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlinka

Levná dlažba Hlinka

Dlažba Hlinka

Zámkové dlažby Hlinka

Zámkové betonové dlažby Hlinka

Zámková dlažba Hlinka

Betonové dlažby Hlinka

Betonová dlažba Hlinka

Zdící prvky Hlinka

Dlažby II jakosti Hlinka

Dlažba II jakosti Hlinka

Plošné dlažby Hlinka