„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlinná

Nové produkty Hlinná

Dlažby a obrubníky Hlinná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlinná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlinná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlinná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlinná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlinná, Levná dlažba Hlinná, Dlažba Hlinná, Zámkové dlažby Hlinná, Zámkové dlažba Hlinná, Betonové dlažby Hlinná, Betonová dlažba Hlinná, Zdící prvky Hlinná, Dlažby II jakosti Hlinná, Dlažba II jakosti Hlinná, Plošné dlažby Hlinná, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Praha-Ďáblice Trutnov Praha-Šeberov Praha 7 Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Praha-Vinoř Praha 3 Žďár nad Sázavou Nový Jičín Ústí nad Labem Pelhřimov Mělník Praha 11 Hradec Králové Sokolov Praha 21 Jičín Karlovy Vary Praha 6 Praha 19 Litoměřice Chomutov Praha 18 Vsetín Znojmo Praha-Zbraslav Praha 10 Jihlava Písek Prachatice Praha 2 Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Vyškov Praha-Kolovraty Český Krumlov Praha 22 Praha 15 Břeclav Praha-Satalice Plzeň-sever Plzeň-město Mladá Boleslav Praha-Běchovice Nymburk Plzeň-jih Karviná Praha 13 Opava Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Praha-Benice Třebíč Kutná Hora Olomouc Pardubice Benešov Kroměříž Teplice Most Praha-Lochkov Česká Lípa Příbram Praha-Kunratice Praha-Lipence Hlavní město Praha Praha-Královice Praha-západ Domažlice Jablonec nad Nisou Praha 4 Praha 17 Praha-Štěrboholy Praha 5 České Budějovice Tábor Praha-Řeporyje Uherské Hradiště Praha-Klánovice Zlín Praha-Koloděje Bruntál Svitavy Šumperk Praha-východ Náchod Louny Blansko Praha-Dolní Chabry Děčín Havlíčkův Brod Semily Praha 9 Jeseník Praha-Slivenec Praha-Troja Praha 20 Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlinná

Levná dlažba Hlinná

Dlažba Hlinná

Zámkové dlažby Hlinná

Zámkové betonové dlažby Hlinná

Zámková dlažba Hlinná

Betonové dlažby Hlinná

Betonová dlažba Hlinná

Zdící prvky Hlinná

Dlažby II jakosti Hlinná

Dlažba II jakosti Hlinná

Plošné dlažby Hlinná