„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlinsko

Nové produkty Hlinsko

Dlažby a obrubníky Hlinsko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlinsko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlinsko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlinsko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlinsko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlinsko, Levná dlažba Hlinsko, Dlažba Hlinsko, Zámkové dlažby Hlinsko, Zámkové dlažba Hlinsko, Betonové dlažby Hlinsko, Betonová dlažba Hlinsko, Zdící prvky Hlinsko, Dlažby II jakosti Hlinsko, Dlažba II jakosti Hlinsko, Plošné dlažby Hlinsko, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Uherské Hradiště Praha-Kunratice Praha-Benice Praha-Satalice Praha 21 Kladno Praha-Klánovice Praha-Křeslice Teplice Šumperk Chrudim Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Praha 2 Praha-Slivenec Praha-Lipence Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Praha-Březiněves Praha-Vinoř Litoměřice Praha-Lysolaje Beroun Tachov Sokolov Liberec Praha-Zličín Rakovník Prostějov Pardubice Praha 14 Frýdek-Místek Písek Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 České Budějovice Pelhřimov Praha-Šeberov Praha-Kolovraty Praha 16 Rokycany Praha 10 Praha 17 Náchod Mělník Břeclav Praha-Dolní Počernice Praha 7 Kolín Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Ostrava-město Praha 11 Praha 22 Praha 4 Olomouc Praha-Nedvězí Český Krumlov Hradec Králové Praha-Troja Praha 15 Praha 1 Praha-Újezd Praha 9 Praha 19 Praha 8 Semily Praha-východ Hodonín Jablonec nad Nisou Vsetín Praha-Suchdol Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Klatovy Trutnov Praha-Nebušice Karviná Jeseník Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Praha-Čakovice Chomutov Havlíčkův Brod Most Praha-Běchovice Vyškov Praha 18 Praha-Dolní Chabry Prachatice Praha 3 Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Žďár nad Sázavou Domažlice Praha 6 Plzeň-město Nymburk Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlinsko

Levná dlažba Hlinsko

Dlažba Hlinsko

Zámkové dlažby Hlinsko

Zámkové betonové dlažby Hlinsko

Zámková dlažba Hlinsko

Betonové dlažby Hlinsko

Betonová dlažba Hlinsko

Zdící prvky Hlinsko

Dlažby II jakosti Hlinsko

Dlažba II jakosti Hlinsko

Plošné dlažby Hlinsko