„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlízov

Nové produkty Hlízov

Dlažby a obrubníky Hlízov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlízov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlízov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlízov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlízov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlízov, Levná dlažba Hlízov, Dlažba Hlízov, Zámkové dlažby Hlízov, Zámkové dlažba Hlízov, Betonové dlažby Hlízov, Betonová dlažba Hlízov, Zdící prvky Hlízov, Dlažby II jakosti Hlízov, Dlažba II jakosti Hlízov, Plošné dlažby Hlízov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Praha-Běchovice Praha-Benice Praha 11 Praha-Velká Chuchle Praha 18 Praha 16 Svitavy České Budějovice Beroun Praha-Lochkov Semily Praha-Březiněves Praha 1 Brno-venkov Praha-Šeberov Kolín Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Praha 7 Hlavní město Praha Praha-Nebušice Břeclav Louny Domažlice Praha-Dubeč Praha-Petrovice Plzeň-město Frýdek-Místek Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Cheb Český Krumlov Brno-město Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Praha-Libuš Klatovy Sokolov Jindřichův Hradec Česká Lípa Blansko Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Praha 5 Kroměříž Plzeň-jih Pelhřimov Most Hradec Králové Praha-Lipence Karviná Jičín Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Pardubice Chomutov Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Náchod Rokycany Nymburk Šumperk Praha-Koloděje Praha 10 Rakovník Praha-Křeslice Zlín Praha 15 Praha-Zličín Tábor Praha-Řeporyje Praha-východ Mladá Boleslav Praha 21 Praha-západ Vsetín Bruntál Ostrava-město Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Jihlava Strakonice Písek Praha 6 Chrudim Praha 20 Praha 22 Příbram Ústí nad Labem Kutná Hora Praha 9 Praha-Štěrboholy Praha 4 Liberec Prostějov Praha-Ďáblice Přerov Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlízov

Levná dlažba Hlízov

Dlažba Hlízov

Zámkové dlažby Hlízov

Zámkové betonové dlažby Hlízov

Zámková dlažba Hlízov

Betonové dlažby Hlízov

Betonová dlažba Hlízov

Zdící prvky Hlízov

Dlažby II jakosti Hlízov

Dlažba II jakosti Hlízov

Plošné dlažby Hlízov