„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlízov

Nové produkty Hlízov

Dlažby a obrubníky Hlízov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlízov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlízov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlízov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlízov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlízov, Levná dlažba Hlízov, Dlažba Hlízov, Zámkové dlažby Hlízov, Zámkové dlažba Hlízov, Betonové dlažby Hlízov, Betonová dlažba Hlízov, Zdící prvky Hlízov, Dlažby II jakosti Hlízov, Dlažba II jakosti Hlízov, Plošné dlažby Hlízov, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Svitavy Praha 9 Ostrava-město České Budějovice Semily Cheb Domažlice Praha-Kolovraty Praha-Kunratice Praha-Suchdol Praha 5 Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Praha 20 Litoměřice Praha-Čakovice Praha-východ Břeclav Strakonice Praha-Dolní Chabry Vyškov Praha-Petrovice Praha 3 Pelhřimov Praha-Újezd Jeseník Praha 19 Mělník Ústí nad Labem Klatovy Praha-Štěrboholy Praha 11 Praha-Libuš Mladá Boleslav Pardubice Praha 17 Praha-Dolní Počernice Rakovník Praha 12 Beroun Plzeň-město Česká Lípa Prostějov Tachov Liberec Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Jičín Kroměříž Praha-Ďáblice Praha 14 Kladno Opava Chomutov Frýdek-Místek Praha-Královice Praha-Běchovice Praha-Koloděje Praha-Slivenec Sokolov Tábor Hodonín Český Krumlov Nymburk Louny Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Kolín Praha-Řeporyje Bruntál Jihlava Jindřichův Hradec Praha 4 Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Hradec Králové Praha 10 Praha-Benice Praha-Klánovice Karlovy Vary Olomouc Praha 7 Brno-venkov Jablonec nad Nisou Praha 13 Brno-město Nový Jičín Praha-Lipence Most Hlavní město Praha Znojmo Prachatice Praha 16 Benešov Přerov Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Praha 22 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlízov

Levná dlažba Hlízov

Dlažba Hlízov

Zámkové dlažby Hlízov

Zámkové betonové dlažby Hlízov

Zámková dlažba Hlízov

Betonové dlažby Hlízov

Betonová dlažba Hlízov

Zdící prvky Hlízov

Dlažby II jakosti Hlízov

Dlažba II jakosti Hlízov

Plošné dlažby Hlízov