„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlohová

Nové produkty Hlohová

Dlažby a obrubníky Hlohová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlohová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlohová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlohová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlohová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlohová, Levná dlažba Hlohová, Dlažba Hlohová, Zámkové dlažby Hlohová, Zámkové dlažba Hlohová, Betonové dlažby Hlohová, Betonová dlažba Hlohová, Zdící prvky Hlohová, Dlažby II jakosti Hlohová, Dlažba II jakosti Hlohová, Plošné dlažby Hlohová, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Jeseník Nový Jičín Hlavní město Praha Domažlice Rokycany Uherské Hradiště Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Praha 3 Praha 2 Praha-Nebušice Praha 1 Praha-Petrovice Praha 17 Děčín Třebíč Praha-Lysolaje Blansko Praha-Suchdol Kladno Trutnov Most Přerov Praha-Šeberov Semily Ústí nad Labem Olomouc Chomutov Praha-Klánovice Kutná Hora Praha 9 Zlín Česká Lípa Praha-Čakovice Praha 19 Tábor Žďár nad Sázavou Nymburk Ostrava-město Chrudim Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Tachov Praha-Vinoř Rakovník Písek Praha-Kunratice České Budějovice Brno-město Praha 21 Praha-Přední Kopanina Klatovy Plzeň-sever Plzeň-město Svitavy Praha-Křeslice Jičín Mladá Boleslav Praha 10 Pardubice Břeclav Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Praha 5 Opava Praha-Lochkov Karviná Praha 4 Hradec Králové Benešov Beroun Pelhřimov Praha-Královice Praha-Dolní Chabry Vsetín Praha-Řeporyje Litoměřice Strakonice Praha-Libuš Prostějov Mělník Praha-Běchovice Praha 22 Praha 16 Praha-Ďáblice Prachatice Sokolov Praha 7 Znojmo Náchod Praha 13 Český Krumlov Praha-Zbraslav Praha-Dolní Počernice Praha 15 Příbram Teplice Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlohová

Levná dlažba Hlohová

Dlažba Hlohová

Zámkové dlažby Hlohová

Zámkové betonové dlažby Hlohová

Zámková dlažba Hlohová

Betonové dlažby Hlohová

Betonová dlažba Hlohová

Zdící prvky Hlohová

Dlažby II jakosti Hlohová

Dlažba II jakosti Hlohová

Plošné dlažby Hlohová