„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlohová

Nové produkty Hlohová

Dlažby a obrubníky Hlohová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlohová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlohová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlohová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlohová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlohová, Levná dlažba Hlohová, Dlažba Hlohová, Zámkové dlažby Hlohová, Zámkové dlažba Hlohová, Betonové dlažby Hlohová, Betonová dlažba Hlohová, Zdící prvky Hlohová, Dlažby II jakosti Hlohová, Dlažba II jakosti Hlohová, Plošné dlažby Hlohová, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Praha 14 Praha 13 Kolín Praha 12 Praha 15 Praha-Křeslice Praha-Nebušice Louny Vsetín Teplice Uherské Hradiště Bruntál Praha-Benice Liberec Rokycany Česká Lípa Praha-Vinoř České Budějovice Semily Český Krumlov Praha-východ Břeclav Olomouc Praha 16 Chrudim Klatovy Most Sokolov Praha-Lipence Praha-západ Třebíč Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Praha 7 Pardubice Praha 1 Praha 6 Příbram Trutnov Praha 2 Tachov Tábor Praha-Újezd Hradec Králové Kutná Hora Praha-Kolovraty Jihlava Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Praha 5 Zlín Plzeň-sever Praha 11 Jeseník Pelhřimov Praha-Libuš Chomutov Nový Jičín Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Jičín Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol Praha 22 Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Praha 8 Písek Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Praha 21 Brno-město Praha-Dolní Počernice Mělník Karlovy Vary Praha 4 Prachatice Hodonín Ústí nad Labem Děčín Praha-Běchovice Opava Praha 9 Praha 19 Praha-Klánovice Rakovník Praha 10 Praha-Koloděje Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Blansko Svitavy Praha 20 Praha 17 Nymburk Kladno Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlohová

Levná dlažba Hlohová

Dlažba Hlohová

Zámkové dlažby Hlohová

Zámkové betonové dlažby Hlohová

Zámková dlažba Hlohová

Betonové dlažby Hlohová

Betonová dlažba Hlohová

Zdící prvky Hlohová

Dlažby II jakosti Hlohová

Dlažba II jakosti Hlohová

Plošné dlažby Hlohová