„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlohovčice

Nové produkty Hlohovčice

Dlažby a obrubníky Hlohovčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlohovčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlohovčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlohovčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlohovčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlohovčice, Levná dlažba Hlohovčice, Dlažba Hlohovčice, Zámkové dlažby Hlohovčice, Zámkové dlažba Hlohovčice, Betonové dlažby Hlohovčice, Betonová dlažba Hlohovčice, Zdící prvky Hlohovčice, Dlažby II jakosti Hlohovčice, Dlažba II jakosti Hlohovčice, Plošné dlažby Hlohovčice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Praha 14 Praha 12 Praha-Troja Bruntál Praha 22 Trutnov Praha-Čakovice Praha 3 Benešov Praha 19 Praha-Běchovice Brno-venkov Semily Jindřichův Hradec Nový Jičín Praha-Zličín Most Vyškov Znojmo Praha-Nedvězí Praha-Satalice Blansko Praha 1 Uherské Hradiště Mělník Praha-Velká Chuchle Pardubice Praha-Šeberov Litoměřice Liberec Příbram Plzeň-sever Praha-Libuš Třebíč Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Hodonín Praha 13 Náchod Praha-Klánovice Chrudim Přerov Praha 10 Pelhřimov Tachov Kutná Hora Český Krumlov Kladno Prostějov Praha 15 Ostrava-město Rakovník Praha-Lipence Vsetín Praha-Vinoř Rokycany Praha-Přední Kopanina Praha-Lochkov Praha-Újezd Plzeň-jih Praha 17 Česká Lípa Písek Praha 18 Praha 20 Praha-Dolní Počernice Praha 8 Praha 9 Cheb Strakonice Praha-Ďáblice Zlín Karlovy Vary Opava Praha-Nebušice Louny Hradec Králové Praha-Suchdol Žďár nad Sázavou Praha 6 Olomouc Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Praha 7 Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Praha 21 Praha-Křeslice Břeclav Teplice Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Chomutov Nymburk Plzeň-město Mladá Boleslav Praha-Petrovice Praha-Dubeč Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlohovčice

Levná dlažba Hlohovčice

Dlažba Hlohovčice

Zámkové dlažby Hlohovčice

Zámkové betonové dlažby Hlohovčice

Zámková dlažba Hlohovčice

Betonové dlažby Hlohovčice

Betonová dlažba Hlohovčice

Zdící prvky Hlohovčice

Dlažby II jakosti Hlohovčice

Dlažba II jakosti Hlohovčice

Plošné dlažby Hlohovčice