„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlohovčice

Nové produkty Hlohovčice

Dlažby a obrubníky Hlohovčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlohovčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlohovčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlohovčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlohovčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlohovčice, Levná dlažba Hlohovčice, Dlažba Hlohovčice, Zámkové dlažby Hlohovčice, Zámkové dlažba Hlohovčice, Betonové dlažby Hlohovčice, Betonová dlažba Hlohovčice, Zdící prvky Hlohovčice, Dlažby II jakosti Hlohovčice, Dlažba II jakosti Hlohovčice, Plošné dlažby Hlohovčice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Opava Praha 13 Jablonec nad Nisou Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Blansko Praha 2 Písek Praha-Křeslice Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Prostějov Praha-Lochkov Brno-město Tachov Praha-Dubeč Karviná Jeseník Náchod Praha-západ Svitavy Cheb Praha 7 Praha-Troja Praha 12 Česká Lípa Teplice Třebíč Karlovy Vary Praha-Suchdol Brno-venkov Praha 19 Žďár nad Sázavou Benešov Mělník Praha-Satalice Havlíčkův Brod Most Hlavní město Praha Praha 5 Zlín Plzeň-město Vsetín Praha-Zbraslav Hodonín Praha-Lysolaje Děčín Ostrava-město Praha-Nebušice Přerov Louny České Budějovice Klatovy Bruntál Praha-Dolní Chabry Praha 3 Praha-Klánovice Semily Praha 18 Chrudim Praha 6 Praha-východ Praha-Slivenec Trutnov Nymburk Praha-Březiněves Praha-Královice Praha 21 Beroun Hradec Králové Mladá Boleslav Praha 9 Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Praha 20 Příbram Břeclav Frýdek-Místek Praha-Vinoř Praha 10 Uherské Hradiště Praha 8 Praha-Čakovice Šumperk Praha 14 Kutná Hora Jindřichův Hradec Praha 1 Liberec Kladno Praha-Ďáblice Kolín Praha-Koloděje Sokolov Praha-Běchovice Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlohovčice

Levná dlažba Hlohovčice

Dlažba Hlohovčice

Zámkové dlažby Hlohovčice

Zámkové betonové dlažby Hlohovčice

Zámková dlažba Hlohovčice

Betonové dlažby Hlohovčice

Betonová dlažba Hlohovčice

Zdící prvky Hlohovčice

Dlažby II jakosti Hlohovčice

Dlažba II jakosti Hlohovčice

Plošné dlažby Hlohovčice