„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlohovec

Nové produkty Hlohovec

Dlažby a obrubníky Hlohovec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlohovec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlohovec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlohovec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlohovec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlohovec, Levná dlažba Hlohovec, Dlažba Hlohovec, Zámkové dlažby Hlohovec, Zámkové dlažba Hlohovec, Betonové dlažby Hlohovec, Betonová dlažba Hlohovec, Zdící prvky Hlohovec, Dlažby II jakosti Hlohovec, Dlažba II jakosti Hlohovec, Plošné dlažby Hlohovec, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Prachatice Praha-Velká Chuchle Praha 4 Havlíčkův Brod Nový Jičín Praha 8 Plzeň-sever Nymburk Praha 19 Praha-Benice Blansko Frýdek-Místek Benešov Mladá Boleslav Tachov Karlovy Vary Liberec Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Praha 14 Praha 1 Most Praha-Zbraslav Ostrava-město Litoměřice České Budějovice Praha 7 Praha 16 Praha 18 Kroměříž Přerov Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Brno-venkov Příbram Zlín Praha-Přední Kopanina Chrudim Praha-Kolovraty Praha-Troja Praha-Suchdol Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Praha-Křeslice Vsetín Praha 15 Vyškov Sokolov Jičín Hodonín Klatovy Praha 12 Žďár nad Sázavou Olomouc Praha 3 Pardubice Kolín Praha-Královice Praha-Zličín Beroun Jihlava Louny Děčín Hradec Králové Trutnov Praha 13 Praha-Vinoř Praha-Běchovice Chomutov Ústí nad Labem Praha-východ Praha-Řeporyje Jeseník Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Svitavy Tábor Praha-Slivenec Praha-Újezd Plzeň-město Prostějov Praha-Šeberov Hlavní město Praha Praha 6 Plzeň-jih Jindřichův Hradec Praha 22 Uherské Hradiště Semily Praha 20 Bruntál Praha-Klánovice Brno-město Praha-Nebušice Praha-Lipence Karviná Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlohovec

Levná dlažba Hlohovec

Dlažba Hlohovec

Zámkové dlažby Hlohovec

Zámkové betonové dlažby Hlohovec

Zámková dlažba Hlohovec

Betonové dlažby Hlohovec

Betonová dlažba Hlohovec

Zdící prvky Hlohovec

Dlažby II jakosti Hlohovec

Dlažba II jakosti Hlohovec

Plošné dlažby Hlohovec