„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlohovec

Nové produkty Hlohovec

Dlažby a obrubníky Hlohovec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlohovec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlohovec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlohovec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlohovec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlohovec, Levná dlažba Hlohovec, Dlažba Hlohovec, Zámkové dlažby Hlohovec, Zámkové dlažba Hlohovec, Betonové dlažby Hlohovec, Betonová dlažba Hlohovec, Zdící prvky Hlohovec, Dlažby II jakosti Hlohovec, Dlažba II jakosti Hlohovec, Plošné dlažby Hlohovec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice České Budějovice Hodonín Praha-Kunratice Prostějov Plzeň-jih Praha-Újezd Praha-Lochkov Kroměříž Brno-město Praha 9 Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Praha-západ Praha 11 Praha 6 Bruntál Praha 2 Praha 7 Praha 5 Louny Hlavní město Praha Karviná Jindřichův Hradec Brno-venkov Praha 3 Třebíč Ostrava-město Most Tábor Hradec Králové Nymburk Mělník Znojmo Praha-Satalice Rakovník Praha 8 Praha-Libuš Semily Český Krumlov Praha-Zličín Písek Praha-Benice Litoměřice Praha-Nebušice Praha-východ Praha-Slivenec Klatovy Strakonice Praha-Klánovice Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Praha 18 Praha-Lipence Praha-Nedvězí Trutnov Opava Jihlava Praha 16 Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Praha 12 Příbram Praha-Zbraslav Pelhřimov Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Kutná Hora Mladá Boleslav Karlovy Vary Praha-Koloděje Blansko Břeclav Praha 4 Praha 14 Praha-Přední Kopanina Chomutov Praha-Královice Děčín Přerov Zlín Vsetín Ústí nad Orlicí Nový Jičín Praha-Kolovraty Praha 19 Olomouc Náchod Praha 20 Benešov Ústí nad Labem Prachatice Teplice Cheb Praha 10 Beroun Plzeň-město Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlohovec

Levná dlažba Hlohovec

Dlažba Hlohovec

Zámkové dlažby Hlohovec

Zámkové betonové dlažby Hlohovec

Zámková dlažba Hlohovec

Betonové dlažby Hlohovec

Betonová dlažba Hlohovec

Zdící prvky Hlohovec

Dlažby II jakosti Hlohovec

Dlažba II jakosti Hlohovec

Plošné dlažby Hlohovec