„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlohovice

Nové produkty Hlohovice

Dlažby a obrubníky Hlohovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlohovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlohovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlohovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlohovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlohovice, Levná dlažba Hlohovice, Dlažba Hlohovice, Zámkové dlažby Hlohovice, Zámkové dlažba Hlohovice, Betonové dlažby Hlohovice, Betonová dlažba Hlohovice, Zdící prvky Hlohovice, Dlažby II jakosti Hlohovice, Dlažba II jakosti Hlohovice, Plošné dlažby Hlohovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Ústí nad Labem Děčín Praha 20 Praha-Křeslice Vsetín Jihlava Bruntál Plzeň-sever Brno-venkov Praha-východ Beroun Praha-Nedvězí Praha 7 Praha-Řeporyje Praha 21 Nový Jičín Semily Tachov Praha 6 Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Kladno Plzeň-město Praha-Satalice Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Praha 8 Kutná Hora Mělník České Budějovice Praha-Šeberov Náchod Vyškov Praha-Zbraslav Praha-západ Tábor Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Jičín Praha 15 Praha-Kolovraty Praha 2 Praha-Klánovice Svitavy Hradec Králové Hodonín Praha 12 Žďár nad Sázavou Přerov Příbram Kroměříž Šumperk Pelhřimov Strakonice Sokolov Rokycany Kolín Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Praha-Zličín Česká Lípa Znojmo Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Praha-Újezd Praha 19 Třebíč Praha-Slivenec Prachatice Karviná Praha 9 Praha 5 Blansko Brno-město Praha-Nebušice Karlovy Vary Praha-Dubeč Jeseník Most Domažlice Chomutov Praha 22 Praha-Štěrboholy Zlín Praha-Lochkov Olomouc Praha-Benice Praha-Troja Praha-Březiněves Litoměřice Trutnov Uherské Hradiště Praha 16 Písek Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlohovice

Levná dlažba Hlohovice

Dlažba Hlohovice

Zámkové dlažby Hlohovice

Zámkové betonové dlažby Hlohovice

Zámková dlažba Hlohovice

Betonové dlažby Hlohovice

Betonová dlažba Hlohovice

Zdící prvky Hlohovice

Dlažby II jakosti Hlohovice

Dlažba II jakosti Hlohovice

Plošné dlažby Hlohovice