„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlohovice

Nové produkty Hlohovice

Dlažby a obrubníky Hlohovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlohovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlohovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlohovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlohovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlohovice, Levná dlažba Hlohovice, Dlažba Hlohovice, Zámkové dlažby Hlohovice, Zámkové dlažba Hlohovice, Betonové dlažby Hlohovice, Betonová dlažba Hlohovice, Zdící prvky Hlohovice, Dlažby II jakosti Hlohovice, Dlažba II jakosti Hlohovice, Plošné dlažby Hlohovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Kolín Praha-Vinoř Praha-Slivenec Praha-Troja Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Praha-Nebušice Praha-Čakovice Cheb Šumperk Znojmo Prachatice Brno-venkov Praha 6 Vsetín Praha-Královice Zlín Praha-Kunratice Praha-Suchdol Prostějov Praha-Řeporyje Praha 1 Kladno Praha-Ďáblice Louny Blansko Praha-Velká Chuchle Most Praha-východ Praha 15 Rakovník Uherské Hradiště Praha 7 Jeseník Česká Lípa Plzeň-sever Klatovy Karlovy Vary Praha-Zličín Pelhřimov Praha-Újezd Praha 9 Plzeň-město Ústí nad Labem Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Břeclav Strakonice Český Krumlov Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Praha-Březiněves Praha-Libuš Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Praha 2 Příbram Karviná Praha 16 Kutná Hora Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Opava Sokolov Praha 4 Praha 10 Praha-Dolní Chabry Hradec Králové Benešov Náchod Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Praha-Petrovice Olomouc Praha 21 Praha-Štěrboholy Praha-Lysolaje Beroun Svitavy Domažlice Praha-Křeslice Praha-Zbraslav Litoměřice Tachov Praha-Satalice Tábor Ostrava-město Chomutov Nový Jičín Jičín Frýdek-Místek Přerov České Budějovice Hlavní město Praha Praha 5 Děčín Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlohovice

Levná dlažba Hlohovice

Dlažba Hlohovice

Zámkové dlažby Hlohovice

Zámkové betonové dlažby Hlohovice

Zámková dlažba Hlohovice

Betonové dlažby Hlohovice

Betonová dlažba Hlohovice

Zdící prvky Hlohovice

Dlažby II jakosti Hlohovice

Dlažba II jakosti Hlohovice

Plošné dlažby Hlohovice