„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlubočany

Nové produkty Hlubočany

Dlažby a obrubníky Hlubočany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlubočany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlubočany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlubočany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlubočany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlubočany, Levná dlažba Hlubočany, Dlažba Hlubočany, Zámkové dlažby Hlubočany, Zámkové dlažba Hlubočany, Betonové dlažby Hlubočany, Betonová dlažba Hlubočany, Zdící prvky Hlubočany, Dlažby II jakosti Hlubočany, Dlažba II jakosti Hlubočany, Plošné dlažby Hlubočany, Plošná dlažba


Další města:

Most Praha 7 Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Praha 20 Praha-Suchdol Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Hodonín Praha-Březiněves Plzeň-jih Praha 18 Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Litoměřice Pardubice Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Jindřichův Hradec Cheb Písek Praha 4 Praha-Kunratice Trutnov Havlíčkův Brod Praha-Troja Praha 5 Brno-město České Budějovice Praha 1 Tábor Praha 19 Praha 12 Rokycany Opava Praha-západ Praha-Vinoř Bruntál Děčín Ústí nad Orlicí Praha 21 Český Krumlov Mladá Boleslav Ústí nad Labem Zlín Karlovy Vary Beroun Praha 22 Praha 17 Mělník Plzeň-sever Praha-Libuš Chomutov Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Praha 15 Jihlava Břeclav Plzeň-město Praha-Zličín Praha-Čakovice Šumperk Kutná Hora Praha-Křeslice Znojmo Hradec Králové Uherské Hradiště Praha 9 Praha 8 Praha 6 Praha-Dolní Chabry Praha 13 Semily Ostrava-město Domažlice Strakonice Třebíč Olomouc Tachov Svitavy Praha-Řeporyje Jeseník Brno-venkov Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Přerov Praha-Nedvězí Blansko Praha 10 Praha-Královice Frýdek-Místek Nymburk Příbram Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy Vsetín Benešov Karviná Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlubočany

Levná dlažba Hlubočany

Dlažba Hlubočany

Zámkové dlažby Hlubočany

Zámkové betonové dlažby Hlubočany

Zámková dlažba Hlubočany

Betonové dlažby Hlubočany

Betonová dlažba Hlubočany

Zdící prvky Hlubočany

Dlažby II jakosti Hlubočany

Dlažba II jakosti Hlubočany

Plošné dlažby Hlubočany