„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlubočany

Nové produkty Hlubočany

Dlažby a obrubníky Hlubočany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlubočany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlubočany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlubočany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlubočany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlubočany, Levná dlažba Hlubočany, Dlažba Hlubočany, Zámkové dlažby Hlubočany, Zámkové dlažba Hlubočany, Betonové dlažby Hlubočany, Betonová dlažba Hlubočany, Zdící prvky Hlubočany, Dlažby II jakosti Hlubočany, Dlažba II jakosti Hlubočany, Plošné dlažby Hlubočany, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Praha-Štěrboholy Praha-Troja Praha-Petrovice Tachov Praha-Dolní Měcholupy Jičín Praha-Ďáblice Semily Praha-Nebušice České Budějovice Praha-Újezd Praha-Řeporyje Plzeň-sever Kladno Litoměřice Ústí nad Labem Karviná Nymburk Pardubice Nový Jičín Praha 2 Hlavní město Praha Praha 13 Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Praha-Čakovice Praha 12 Prachatice Olomouc Hodonín Rychnov nad Kněžnou Ostrava-město Praha-Benice Praha-Vinoř Český Krumlov Praha-Lysolaje Znojmo Vsetín Náchod Vyškov Praha 14 Praha 11 Mělník Praha 5 Strakonice Svitavy Beroun Brno-venkov Praha-Kolovraty Třebíč Teplice Praha-Klánovice Mladá Boleslav Praha-Běchovice Praha 7 Přerov Praha 8 Praha 19 Praha-Zličín Most Praha 21 Uherské Hradiště Brno-město Tábor Praha-Velká Chuchle Opava Bruntál Frýdek-Místek Domažlice Benešov Klatovy Sokolov Jihlava Liberec Havlíčkův Brod Trutnov Praha 20 Praha-Kunratice Plzeň-město Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Pelhřimov Praha 22 Plzeň-jih Kutná Hora Písek Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha-západ Jeseník Rakovník Karlovy Vary Praha-Koloděje Praha-Lochkov Praha-Satalice Praha-Libuš Praha-Šeberov Kolín Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlubočany

Levná dlažba Hlubočany

Dlažba Hlubočany

Zámkové dlažby Hlubočany

Zámkové betonové dlažby Hlubočany

Zámková dlažba Hlubočany

Betonové dlažby Hlubočany

Betonová dlažba Hlubočany

Zdící prvky Hlubočany

Dlažby II jakosti Hlubočany

Dlažba II jakosti Hlubočany

Plošné dlažby Hlubočany