„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlubočec

Nové produkty Hlubočec

Dlažby a obrubníky Hlubočec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlubočec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlubočec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlubočec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlubočec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlubočec, Levná dlažba Hlubočec, Dlažba Hlubočec, Zámkové dlažby Hlubočec, Zámkové dlažba Hlubočec, Betonové dlažby Hlubočec, Betonová dlažba Hlubočec, Zdící prvky Hlubočec, Dlažby II jakosti Hlubočec, Dlažba II jakosti Hlubočec, Plošné dlažby Hlubočec, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Plzeň-jih Chrudim Praha-Šeberov Žďár nad Sázavou Hodonín Teplice Litoměřice Olomouc Praha 1 Praha-Královice Břeclav Praha-Čakovice Domažlice Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Vsetín Děčín Karviná Brno-venkov Česká Lípa Praha-Slivenec Benešov Praha 5 Praha-Lysolaje Bruntál Nymburk Semily Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Písek Praha 7 Praha-Nebušice Kutná Hora Praha-Újezd Praha-východ Jihlava Kroměříž Příbram Tachov Praha-Řeporyje Praha 3 Náchod Hradec Králové Chomutov Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Rakovník Plzeň-sever Frýdek-Místek Praha-Troja Prostějov Praha-Klánovice Praha-Koloděje Praha 14 Praha 4 Kladno Praha-Benice Liberec Pelhřimov Sokolov Praha 17 Praha 21 Jablonec nad Nisou Most Praha 13 Klatovy Šumperk Praha-Běchovice Beroun Praha-Lochkov Znojmo Praha-Dubeč Jeseník Praha-Zbraslav Ostrava-město Opava Praha 6 Jičín Praha 10 Trutnov Tábor Třebíč Praha-Dolní Chabry Praha 15 Cheb Pardubice Praha 11 Praha-Březiněves Louny Mělník Praha 2 Plzeň-město Praha 8 Praha 12 Havlíčkův Brod Praha 9 Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlubočec

Levná dlažba Hlubočec

Dlažba Hlubočec

Zámkové dlažby Hlubočec

Zámkové betonové dlažby Hlubočec

Zámková dlažba Hlubočec

Betonové dlažby Hlubočec

Betonová dlažba Hlubočec

Zdící prvky Hlubočec

Dlažby II jakosti Hlubočec

Dlažba II jakosti Hlubočec

Plošné dlažby Hlubočec