„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlubočky

Nové produkty Hlubočky

Dlažby a obrubníky Hlubočky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlubočky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlubočky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlubočky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlubočky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlubočky, Levná dlažba Hlubočky, Dlažba Hlubočky, Zámkové dlažby Hlubočky, Zámkové dlažba Hlubočky, Betonové dlažby Hlubočky, Betonová dlažba Hlubočky, Zdící prvky Hlubočky, Dlažby II jakosti Hlubočky, Dlažba II jakosti Hlubočky, Plošné dlažby Hlubočky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Praha-Královice Praha 22 Semily Praha-Nebušice Praha 14 Louny Plzeň-sever Praha 13 Mladá Boleslav Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Šumperk Jičín Praha-Běchovice Klatovy Děčín Uherské Hradiště Karviná Praha 20 Prostějov Praha-Újezd Praha-Řeporyje Praha 3 Břeclav Praha-Zbraslav Vyškov Praha-Koloděje Zlín Přerov Praha 4 Praha 17 Nymburk Teplice Prachatice Třebíč Blansko Ostrava-město Kutná Hora Praha 18 Praha 2 Praha-Nedvězí Praha 16 Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Praha-Suchdol Mělník Praha-Benice Litoměřice Rokycany Praha-Zličín Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Chabry Praha 10 Písek Ústí nad Labem Praha-Dubeč Hradec Králové Praha-Velká Chuchle Brno-město Praha-Klánovice Beroun Praha-Ďáblice Strakonice Benešov Hlavní město Praha Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Rakovník Plzeň-jih Chrudim Pardubice Praha 11 Kolín Praha-Dolní Počernice Sokolov Praha-Křeslice České Budějovice Svitavy Karlovy Vary Náchod Jeseník Praha-východ Praha-Slivenec Praha 9 Olomouc Praha 5 Praha-Lipence Praha-Kolovraty Bruntál Havlíčkův Brod Hodonín Tábor Domažlice Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlubočky

Levná dlažba Hlubočky

Dlažba Hlubočky

Zámkové dlažby Hlubočky

Zámkové betonové dlažby Hlubočky

Zámková dlažba Hlubočky

Betonové dlažby Hlubočky

Betonová dlažba Hlubočky

Zdící prvky Hlubočky

Dlažby II jakosti Hlubočky

Dlažba II jakosti Hlubočky

Plošné dlažby Hlubočky