„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlubočky

Nové produkty Hlubočky

Dlažby a obrubníky Hlubočky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlubočky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlubočky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlubočky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlubočky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlubočky, Levná dlažba Hlubočky, Dlažba Hlubočky, Zámkové dlažby Hlubočky, Zámkové dlažba Hlubočky, Betonové dlažby Hlubočky, Betonová dlažba Hlubočky, Zdící prvky Hlubočky, Dlažby II jakosti Hlubočky, Dlažba II jakosti Hlubočky, Plošné dlažby Hlubočky, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Praha-Královice Praha-Satalice Tachov Benešov Praha 6 Jičín Chrudim Praha 22 Praha 21 Plzeň-sever Jeseník Náchod Praha-Slivenec Karviná Louny Beroun Mladá Boleslav Mělník Příbram Praha-Zbraslav Nový Jičín Praha 3 Praha 12 Přerov Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Český Krumlov Praha-Lochkov Rakovník Praha-Štěrboholy Domažlice Praha 18 Praha 17 Praha-Přední Kopanina Prostějov Praha-Benice Brno-venkov Praha 11 Praha-Křeslice Opava Praha-Troja Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem Blansko Praha-Běchovice Karlovy Vary Praha 5 Praha-Březiněves Praha 7 Praha-Řeporyje Praha-Libuš Praha-východ Kladno Teplice Trutnov Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Třebíč Vyškov Hradec Králové Bruntál Praha-Klánovice Děčín Jihlava Praha-Kunratice Praha-Lipence Liberec Praha 19 Vsetín Tábor Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Kroměříž Strakonice Břeclav Praha 1 Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Praha 4 Pardubice Praha 8 Litoměřice Praha-Dubeč Plzeň-město Písek Rychnov nad Kněžnou Praha-Suchdol Praha-Šeberov Semily Chomutov Most Praha-Kolovraty Praha 2 Uherské Hradiště Praha 16 Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlubočky

Levná dlažba Hlubočky

Dlažba Hlubočky

Zámkové dlažby Hlubočky

Zámkové betonové dlažby Hlubočky

Zámková dlažba Hlubočky

Betonové dlažby Hlubočky

Betonová dlažba Hlubočky

Zdící prvky Hlubočky

Dlažby II jakosti Hlubočky

Dlažba II jakosti Hlubočky

Plošné dlažby Hlubočky