„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hluboké

Nové produkty Hluboké

Dlažby a obrubníky Hluboké

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hluboké

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hluboké

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hluboké

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hluboké

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hluboké, Levná dlažba Hluboké, Dlažba Hluboké, Zámkové dlažby Hluboké, Zámkové dlažba Hluboké, Betonové dlažby Hluboké, Betonová dlažba Hluboké, Zdící prvky Hluboké, Dlažby II jakosti Hluboké, Dlažba II jakosti Hluboké, Plošné dlažby Hluboké, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Karviná Kutná Hora Praha-Dolní Počernice Praha 14 Praha-Suchdol Praha 11 Praha-Slivenec Praha 17 Kolín Břeclav Praha-Šeberov Prostějov Rokycany Praha-Ďáblice Brno-město Česká Lípa Praha 6 Praha-Královice Plzeň-město Praha-Dolní Chabry Benešov Žďár nad Sázavou Jičín Praha 10 Ostrava-město Praha 18 Zlín Mělník Nový Jičín Strakonice Vyškov Praha-Řeporyje České Budějovice Praha-Koloděje Praha 3 Blansko Praha-Libuš Praha 1 Plzeň-jih Praha 15 Praha-Zličín Karlovy Vary Havlíčkův Brod Semily Ústí nad Labem Litoměřice Praha-Štěrboholy Opava Přerov Liberec Ústí nad Orlicí Praha 7 Praha 16 Praha-Vinoř Louny Teplice Plzeň-sever Praha-Benice Trutnov Hradec Králové Hodonín Praha-Velká Chuchle Praha 20 Cheb Děčín Vsetín Písek Praha-Klánovice Praha-Petrovice Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Praha 22 Klatovy Šumperk Český Krumlov Praha-Kunratice Praha-Troja Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Uherské Hradiště Praha 8 Domažlice Pelhřimov Příbram Praha-Újezd Tachov Jihlava Bruntál Náchod Kroměříž Mladá Boleslav Chomutov Praha 13 Praha 9 Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hluboké

Levná dlažba Hluboké

Dlažba Hluboké

Zámkové dlažby Hluboké

Zámkové betonové dlažby Hluboké

Zámková dlažba Hluboké

Betonové dlažby Hluboké

Betonová dlažba Hluboké

Zdící prvky Hluboké

Dlažby II jakosti Hluboké

Dlažba II jakosti Hluboké

Plošné dlažby Hluboké