„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hluboké

Nové produkty Hluboké

Dlažby a obrubníky Hluboké

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hluboké

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hluboké

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hluboké

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hluboké

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hluboké, Levná dlažba Hluboké, Dlažba Hluboké, Zámkové dlažby Hluboké, Zámkové dlažba Hluboké, Betonové dlažby Hluboké, Betonová dlažba Hluboké, Zdící prvky Hluboké, Dlažby II jakosti Hluboké, Dlažba II jakosti Hluboké, Plošné dlažby Hluboké, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Praha 12 Žďár nad Sázavou Praha 22 Klatovy Praha-Kolovraty Břeclav Praha 20 Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Znojmo Teplice Praha-Petrovice Praha-Dubeč Praha 11 Chrudim Jičín Praha 5 Pelhřimov Praha-Suchdol Praha-Koloděje Kladno Praha-Zličín Praha-Dolní Chabry Louny Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Český Krumlov Tachov Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Litoměřice Vyškov Praha-Slivenec Praha-Čakovice Plzeň-sever Domažlice Plzeň-jih Hlavní město Praha Pardubice Most Praha-Lipence Prachatice Praha-Nedvězí Blansko Praha-Zbraslav Hodonín Nymburk Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Praha-východ Praha-Březiněves Kroměříž Praha 8 Uherské Hradiště Praha-Troja Praha-Satalice Zlín České Budějovice Praha 2 Cheb Praha-Přední Kopanina Praha 9 Náchod Jihlava Praha-Újezd Mělník Písek Ostrava-město Brno-město Mladá Boleslav Rokycany Praha-Kunratice Hradec Králové Praha-západ Semily Praha-Křeslice Vsetín Praha-Dolní Počernice Kolín Karlovy Vary Česká Lípa Opava Praha-Štěrboholy Tábor Praha 3 Kutná Hora Praha 14 Praha 6 Sokolov Havlíčkův Brod Liberec Praha 1 Brno-venkov Nový Jičín Praha-Královice Praha 13 Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hluboké

Levná dlažba Hluboké

Dlažba Hluboké

Zámkové dlažby Hluboké

Zámkové betonové dlažby Hluboké

Zámková dlažba Hluboké

Betonové dlažby Hluboké

Betonová dlažba Hluboké

Zdící prvky Hluboké

Dlažby II jakosti Hluboké

Dlažba II jakosti Hluboké

Plošné dlažby Hluboké