„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hluboké Dvory

Nové produkty Hluboké Dvory

Dlažby a obrubníky Hluboké Dvory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hluboké Dvory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hluboké Dvory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hluboké Dvory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hluboké Dvory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hluboké Dvory, Levná dlažba Hluboké Dvory, Dlažba Hluboké Dvory, Zámkové dlažby Hluboké Dvory, Zámkové dlažba Hluboké Dvory, Betonové dlažby Hluboké Dvory, Betonová dlažba Hluboké Dvory, Zdící prvky Hluboké Dvory, Dlažby II jakosti Hluboké Dvory, Dlažba II jakosti Hluboké Dvory, Plošné dlažby Hluboké Dvory, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Praha 4 Litoměřice Plzeň-sever Praha-Nedvězí Kutná Hora Klatovy Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Domažlice Cheb Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Tachov Hradec Králové Plzeň-jih Praha-Libuš Frýdek-Místek Praha-Královice Havlíčkův Brod Vsetín Ústí nad Labem Praha-Újezd Kladno Třebíč Praha-Klánovice Praha-Březiněves Prostějov Trutnov Pelhřimov Praha 19 Most Praha-Lochkov Liberec Praha-Lysolaje Sokolov Praha-západ Benešov Zlín Strakonice Chomutov Praha-Vinoř Kroměříž Česká Lípa Praha-Zbraslav Praha 16 Žďár nad Sázavou Praha 1 Praha 10 Praha-Lipence Pardubice Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Karviná České Budějovice Rakovník Brno-město Praha 8 Praha 18 Mělník Praha-východ Praha-Ďáblice Náchod Hodonín Jičín Praha 6 Praha-Satalice Praha-Dolní Chabry Olomouc Jindřichův Hradec Praha-Benice Opava Děčín Plzeň-město Louny Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Praha 12 Praha-Troja Praha-Petrovice Beroun Praha-Řeporyje Praha-Čakovice Karlovy Vary Semily Praha 15 Praha-Slivenec Mladá Boleslav Praha-Zličín Chrudim Praha 17 Příbram Šumperk Praha-Křeslice Břeclav Přerov Bruntál Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hluboké Dvory

Levná dlažba Hluboké Dvory

Dlažba Hluboké Dvory

Zámkové dlažby Hluboké Dvory

Zámkové betonové dlažby Hluboké Dvory

Zámková dlažba Hluboké Dvory

Betonové dlažby Hluboké Dvory

Betonová dlažba Hluboké Dvory

Zdící prvky Hluboké Dvory

Dlažby II jakosti Hluboké Dvory

Dlažba II jakosti Hluboké Dvory

Plošné dlažby Hluboké Dvory