„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hluboš

Nové produkty Hluboš

Dlažby a obrubníky Hluboš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hluboš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hluboš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hluboš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hluboš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hluboš, Levná dlažba Hluboš, Dlažba Hluboš, Zámkové dlažby Hluboš, Zámkové dlažba Hluboš, Betonové dlažby Hluboš, Betonová dlažba Hluboš, Zdící prvky Hluboš, Dlažby II jakosti Hluboš, Dlažba II jakosti Hluboš, Plošné dlažby Hluboš, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Praha-Čakovice Praha 18 Praha-Kolovraty Praha 19 Praha 17 Český Krumlov Benešov Kroměříž Praha-Koloděje Písek Praha-Suchdol Svitavy Praha 2 Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Cheb Vsetín Znojmo Praha-Nedvězí Kladno Jindřichův Hradec Chrudim Ústí nad Orlicí Brno-město Hlavní město Praha Náchod Žďár nad Sázavou Praha 6 Pardubice Praha 1 Nymburk Praha 15 Jeseník Jablonec nad Nisou Rokycany Karviná Praha-Vinoř Nový Jičín Sokolov Praha 4 Praha 20 Ústí nad Labem Zlín Blansko Trutnov Tábor Praha 16 Pelhřimov Praha-Újezd Hodonín Chomutov Strakonice Rakovník Praha-Petrovice Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Mělník Praha-Klánovice Karlovy Vary Plzeň-jih Plzeň-město Praha-Benice Teplice Semily Praha-Březiněves Praha 22 Příbram Praha-Lipence Praha 21 Beroun Praha-východ Praha-Slivenec Litoměřice Praha-Štěrboholy Prachatice Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Praha-Lysolaje Praha-Troja Praha-Ďáblice Most Třebíč Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Mladá Boleslav Děčín Liberec Praha-Dolní Počernice Praha 12 Praha-Dubeč Praha-Libuš Praha 14 Opava Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hluboš

Levná dlažba Hluboš

Dlažba Hluboš

Zámkové dlažby Hluboš

Zámkové betonové dlažby Hluboš

Zámková dlažba Hluboš

Betonové dlažby Hluboš

Betonová dlažba Hluboš

Zdící prvky Hluboš

Dlažby II jakosti Hluboš

Dlažba II jakosti Hluboš

Plošné dlažby Hluboš