„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hluboš

Nové produkty Hluboš

Dlažby a obrubníky Hluboš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hluboš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hluboš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hluboš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hluboš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hluboš, Levná dlažba Hluboš, Dlažba Hluboš, Zámkové dlažby Hluboš, Zámkové dlažba Hluboš, Betonové dlažby Hluboš, Betonová dlažba Hluboš, Zdící prvky Hluboš, Dlažby II jakosti Hluboš, Dlažba II jakosti Hluboš, Plošné dlažby Hluboš, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Praha-západ Mělník Praha-Suchdol Praha-Šeberov České Budějovice Praha-Slivenec Domažlice Ústí nad Labem Kladno Šumperk Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Praha-Přední Kopanina Rakovník Opava Nymburk Chomutov Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Praha-Lochkov Praha-Nebušice Blansko Praha-Řeporyje Praha 4 Praha-Běchovice Praha-Libuš Karlovy Vary Karviná Praha 19 Sokolov Olomouc Praha 1 Praha-Čakovice Praha 2 Svitavy Břeclav Písek Praha 18 Třebíč Semily Praha-Březiněves Kutná Hora Praha-Troja Nový Jičín Kroměříž Praha-Ďáblice Jihlava Most Jindřichův Hradec Praha 9 Chrudim Plzeň-jih Trutnov Cheb Vyškov Praha 5 Praha 11 Praha-Dolní Počernice Jičín Brno-město Louny Praha 15 Strakonice Děčín Ústí nad Orlicí Praha 21 Praha-Újezd Plzeň-sever Tachov Praha-Vinoř Hodonín Přerov Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Bruntál Liberec Prachatice Praha 8 Praha-Dubeč Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Vsetín Praha 6 Kolín Tábor Praha 13 Praha 20 Český Krumlov Praha 22 Praha-Kunratice Litoměřice Havlíčkův Brod Znojmo Brno-venkov Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hluboš

Levná dlažba Hluboš

Dlažba Hluboš

Zámkové dlažby Hluboš

Zámkové betonové dlažby Hluboš

Zámková dlažba Hluboš

Betonové dlažby Hluboš

Betonová dlažba Hluboš

Zdící prvky Hluboš

Dlažby II jakosti Hluboš

Dlažba II jakosti Hluboš

Plošné dlažby Hluboš