„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlubyně

Nové produkty Hlubyně

Dlažby a obrubníky Hlubyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlubyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlubyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlubyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlubyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlubyně, Levná dlažba Hlubyně, Dlažba Hlubyně, Zámkové dlažby Hlubyně, Zámkové dlažba Hlubyně, Betonové dlažby Hlubyně, Betonová dlažba Hlubyně, Zdící prvky Hlubyně, Dlažby II jakosti Hlubyně, Dlažba II jakosti Hlubyně, Plošné dlažby Hlubyně, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Praha 1 Český Krumlov Písek Louny Praha 17 Chomutov Jičín Uherské Hradiště Praha 11 Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Tachov Kolín Brno-město Praha-Lipence Praha-Šeberov Plzeň-město Mělník Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever České Budějovice Praha-Vinoř Praha 16 Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Praha 4 Tábor Karlovy Vary Zlín Trutnov Jihlava Praha-Přední Kopanina Sokolov Praha-Královice Vsetín Praha-Zbraslav Havlíčkův Brod Znojmo Jindřichův Hradec Litoměřice Třebíč Ostrava-město Praha-Dubeč Žďár nad Sázavou Kutná Hora Praha-Petrovice Rokycany Praha-Satalice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Hodonín Brno-venkov Praha-Březiněves Praha 3 Chrudim Praha 9 Plzeň-jih Rakovník Praha-Benice Teplice Děčín Praha-západ Hradec Králové Praha-Kunratice Strakonice Jeseník Mladá Boleslav Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Praha-Nedvězí Praha 14 Benešov Karviná Klatovy Praha 15 Nový Jičín Prostějov Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Domažlice Blansko Cheb Opava Praha-Křeslice Příbram Náchod Praha 2 Praha 5 Pardubice Vyškov Jablonec nad Nisou Praha 8 Kroměříž Praha 7 Beroun Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlubyně

Levná dlažba Hlubyně

Dlažba Hlubyně

Zámkové dlažby Hlubyně

Zámkové betonové dlažby Hlubyně

Zámková dlažba Hlubyně

Betonové dlažby Hlubyně

Betonová dlažba Hlubyně

Zdící prvky Hlubyně

Dlažby II jakosti Hlubyně

Dlažba II jakosti Hlubyně

Plošné dlažby Hlubyně