„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlubyně

Nové produkty Hlubyně

Dlažby a obrubníky Hlubyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlubyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlubyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlubyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlubyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlubyně, Levná dlažba Hlubyně, Dlažba Hlubyně, Zámkové dlažby Hlubyně, Zámkové dlažba Hlubyně, Betonové dlažby Hlubyně, Betonová dlažba Hlubyně, Zdící prvky Hlubyně, Dlažby II jakosti Hlubyně, Dlažba II jakosti Hlubyně, Plošné dlažby Hlubyně, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Vsetín Praha-Lochkov Jihlava Prachatice Praha-Troja Plzeň-město Příbram Praha 10 Nymburk Praha 16 Děčín Zlín Praha-Nedvězí Kroměříž Praha 20 Praha-Újezd Tachov Praha-Benice Hlavní město Praha Praha-Křeslice Praha 4 Jeseník Znojmo Praha-Lipence Praha-Šeberov Praha 2 Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Jablonec nad Nisou Praha 22 Chomutov Tábor Uherské Hradiště Praha 9 Benešov Cheb Olomouc Mladá Boleslav Český Krumlov Praha 19 Praha-Zličín Praha 17 Praha 3 Šumperk Pardubice Plzeň-jih Praha 6 Pelhřimov Praha-Březiněves Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Strakonice Opava Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle Louny Praha 18 Havlíčkův Brod Praha-východ Písek Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Jičín Liberec Trutnov Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Prostějov Domažlice Bruntál Plzeň-sever Praha-Královice Třebíč Kutná Hora Břeclav Praha 7 Ostrava-město Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Hodonín Nový Jičín Praha-Libuš Praha-Dubeč Beroun Česká Lípa Karlovy Vary Blansko Kladno Přerov Ústí nad Labem Litoměřice Sokolov Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlubyně

Levná dlažba Hlubyně

Dlažba Hlubyně

Zámkové dlažby Hlubyně

Zámkové betonové dlažby Hlubyně

Zámková dlažba Hlubyně

Betonové dlažby Hlubyně

Betonová dlažba Hlubyně

Zdící prvky Hlubyně

Dlažby II jakosti Hlubyně

Dlažba II jakosti Hlubyně

Plošné dlažby Hlubyně