„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hluk

Nové produkty Hluk

Dlažby a obrubníky Hluk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hluk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hluk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hluk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hluk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hluk, Levná dlažba Hluk, Dlažba Hluk, Zámkové dlažby Hluk, Zámkové dlažba Hluk, Betonové dlažby Hluk, Betonová dlažba Hluk, Zdící prvky Hluk, Dlažby II jakosti Hluk, Dlažba II jakosti Hluk, Plošné dlažby Hluk, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Karviná Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Praha 2 Rakovník Sokolov Praha-Lochkov Praha 18 Praha 6 Havlíčkův Brod Tachov Jičín Hlavní město Praha Chomutov Olomouc Domažlice Praha-Dubeč Praha 13 Praha-Štěrboholy České Budějovice Chrudim Praha 16 Plzeň-jih Praha 11 Praha 15 Hradec Králové Tábor Klatovy Praha-Lipence Praha-Řeporyje Praha-Královice Praha-Suchdol Liberec Praha 3 Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Zlín Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Česká Lípa Praha 17 Ostrava-město Beroun Praha 9 Mělník Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Šumperk Strakonice Bruntál Jeseník Praha-Křeslice Plzeň-město Příbram Kolín Trutnov Hodonín Praha-Dolní Chabry Nymburk Praha-západ Praha-Koloděje Jihlava Praha-východ Kutná Hora Praha-Troja Praha-Slivenec Praha 21 Semily Praha 19 Praha-Čakovice Blansko Praha-Benice Praha-Nebušice Přerov Český Krumlov Mladá Boleslav Praha 22 Pelhřimov Praha-Vinoř Kroměříž Praha 7 Prostějov Děčín Praha 8 Praha 5 Benešov Plzeň-sever Praha 10 Třebíč Praha-Libuš Praha 4 Břeclav Cheb Praha 1 Prachatice Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hluk

Levná dlažba Hluk

Dlažba Hluk

Zámkové dlažby Hluk

Zámkové betonové dlažby Hluk

Zámková dlažba Hluk

Betonové dlažby Hluk

Betonová dlažba Hluk

Zdící prvky Hluk

Dlažby II jakosti Hluk

Dlažba II jakosti Hluk

Plošné dlažby Hluk