„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlušice

Nové produkty Hlušice

Dlažby a obrubníky Hlušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlušice, Levná dlažba Hlušice, Dlažba Hlušice, Zámkové dlažby Hlušice, Zámkové dlažba Hlušice, Betonové dlažby Hlušice, Betonová dlažba Hlušice, Zdící prvky Hlušice, Dlažby II jakosti Hlušice, Dlažba II jakosti Hlušice, Plošné dlažby Hlušice, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Teplice Praha-Čakovice Praha-Křeslice Chrudim Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Domažlice Praha-Zličín Louny Přerov Třebíč Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Jeseník Praha 11 Český Krumlov Brno-venkov Liberec Jindřichův Hradec Cheb Praha-Kolovraty Blansko Karlovy Vary Praha-Koloděje Praha 12 Semily Praha-Troja Praha 6 Svitavy Sokolov Praha-Řeporyje Praha-Nedvězí Praha 1 Praha-Královice Praha-Klánovice Trutnov Praha 5 Praha 7 Žďár nad Sázavou Nový Jičín Plzeň-sever Praha 17 Karviná Praha 22 Pardubice Most Kroměříž Praha-Benice Rakovník Šumperk Havlíčkův Brod Děčín Tachov Beroun Česká Lípa Praha 14 Kutná Hora Praha-Běchovice Vyškov Chomutov Praha-Dubeč Praha-Šeberov Písek Praha 20 Jičín Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Praha 18 Praha-Slivenec Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Praha 3 Klatovy Bruntál Praha-západ Praha-Březiněves Brno-město Břeclav Praha 9 Ústí nad Labem Tábor Praha-Vinoř Litoměřice Praha-Satalice Nymburk Mladá Boleslav Prachatice České Budějovice Praha 19 Plzeň-město Hodonín Praha-Petrovice Olomouc Praha 16 Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlušice

Levná dlažba Hlušice

Dlažba Hlušice

Zámkové dlažby Hlušice

Zámkové betonové dlažby Hlušice

Zámková dlažba Hlušice

Betonové dlažby Hlušice

Betonová dlažba Hlušice

Zdící prvky Hlušice

Dlažby II jakosti Hlušice

Dlažba II jakosti Hlušice

Plošné dlažby Hlušice