„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlušovice

Nové produkty Hlušovice

Dlažby a obrubníky Hlušovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlušovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlušovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlušovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlušovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlušovice, Levná dlažba Hlušovice, Dlažba Hlušovice, Zámkové dlažby Hlušovice, Zámkové dlažba Hlušovice, Betonové dlažby Hlušovice, Betonová dlažba Hlušovice, Zdící prvky Hlušovice, Dlažby II jakosti Hlušovice, Dlažba II jakosti Hlušovice, Plošné dlažby Hlušovice, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Plzeň-město Praha-Zličín Bruntál Kroměříž Jeseník Opava Praha 12 Cheb Kolín Chomutov Kutná Hora Praha-Lipence Praha 10 Zlín Praha 9 Teplice Tachov Nový Jičín Praha 8 Praha-Újezd Blansko Česká Lípa Praha 18 Trutnov Příbram Praha 14 Žďár nad Sázavou Prostějov Břeclav Praha-východ Praha-Dolní Počernice Šumperk Praha-Dolní Chabry Brno-venkov Vsetín Hlavní město Praha Praha-Běchovice Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Praha-Suchdol Litoměřice Praha-Vinoř Pardubice Praha-Klánovice Rokycany Znojmo Třebíč Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Louny Mladá Boleslav Most Frýdek-Místek Praha-Satalice Praha-Lochkov Semily Praha 19 Praha 5 Svitavy Plzeň-sever Praha 16 Praha 13 Prachatice Praha 22 Praha-Kunratice Praha 17 Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Jihlava Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Domažlice Praha-Štěrboholy Praha 7 Praha 6 Brno-město Praha 2 Karlovy Vary Praha 15 Přerov Praha-Ďáblice Pelhřimov Praha-západ Olomouc Praha-Nebušice Hradec Králové Ústí nad Orlicí Praha 3 České Budějovice Praha-Šeberov Sokolov Liberec Praha-Koloděje Praha-Libuš Praha-Královice Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlušovice

Levná dlažba Hlušovice

Dlažba Hlušovice

Zámkové dlažby Hlušovice

Zámkové betonové dlažby Hlušovice

Zámková dlažba Hlušovice

Betonové dlažby Hlušovice

Betonová dlažba Hlušovice

Zdící prvky Hlušovice

Dlažby II jakosti Hlušovice

Dlažba II jakosti Hlušovice

Plošné dlažby Hlušovice