„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlušovice

Nové produkty Hlušovice

Dlažby a obrubníky Hlušovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlušovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlušovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlušovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlušovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlušovice, Levná dlažba Hlušovice, Dlažba Hlušovice, Zámkové dlažby Hlušovice, Zámkové dlažba Hlušovice, Betonové dlažby Hlušovice, Betonová dlažba Hlušovice, Zdící prvky Hlušovice, Dlažby II jakosti Hlušovice, Dlažba II jakosti Hlušovice, Plošné dlažby Hlušovice, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Česká Lípa Bruntál Příbram České Budějovice Strakonice Praha 2 Plzeň-město Praha 19 Praha 11 Praha 20 Praha-Řeporyje Kroměříž Praha-Kunratice Kladno Plzeň-jih Praha-Čakovice Děčín Rokycany Plzeň-sever Litoměřice Prachatice Praha 1 Praha 9 Praha 21 Opava Prostějov Benešov Beroun Přerov Brno-venkov Tábor Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Vsetín Třebíč Praha-Kolovraty Český Krumlov Praha-Koloděje Liberec Břeclav Rychnov nad Kněžnou Pardubice Teplice Brno-město Pelhřimov Praha-Benice Blansko Frýdek-Místek Praha-Klánovice Chrudim Praha-západ Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Náchod Mělník Praha 18 Chomutov Tachov Ostrava-město Nymburk Jindřichův Hradec Praha-Lipence Praha-Královice Olomouc Písek Praha-Zbraslav Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Kolín Praha-Křeslice Praha 3 Praha 10 Hradec Králové Praha-Lysolaje Praha-Zličín Semily Domažlice Praha-východ Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Jihlava Vyškov Praha 22 Praha-Petrovice Praha 7 Karviná Praha-Satalice Praha 13 Jičín Cheb Praha-Velká Chuchle Praha 4 Praha 6 Most Znojmo Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlušovice

Levná dlažba Hlušovice

Dlažba Hlušovice

Zámkové dlažby Hlušovice

Zámkové betonové dlažby Hlušovice

Zámková dlažba Hlušovice

Betonové dlažby Hlušovice

Betonová dlažba Hlušovice

Zdící prvky Hlušovice

Dlažby II jakosti Hlušovice

Dlažba II jakosti Hlušovice

Plošné dlažby Hlušovice