„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hněvkovice

Nové produkty Hněvkovice

Dlažby a obrubníky Hněvkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hněvkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hněvkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hněvkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hněvkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hněvkovice, Levná dlažba Hněvkovice, Dlažba Hněvkovice, Zámkové dlažby Hněvkovice, Zámkové dlažba Hněvkovice, Betonové dlažby Hněvkovice, Betonová dlažba Hněvkovice, Zdící prvky Hněvkovice, Dlažby II jakosti Hněvkovice, Dlažba II jakosti Hněvkovice, Plošné dlažby Hněvkovice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Ostrava-město Ústí nad Labem Praha 7 Ústí nad Orlicí Louny Praha 11 Domažlice Praha 16 Liberec Praha-západ Praha-Nedvězí Třebíč Přerov Česká Lípa Žďár nad Sázavou Benešov Praha-Dolní Měcholupy Praha-východ Praha-Šeberov Rychnov nad Kněžnou Chrudim Hradec Králové Praha-Nebušice Znojmo Opava Most Hlavní město Praha Český Krumlov Klatovy Trutnov Blansko Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Pelhřimov Havlíčkův Brod Praha 22 Teplice Jablonec nad Nisou Břeclav Písek Praha-Vinoř Praha-Kunratice Vyškov Praha-Lochkov Kladno Rokycany Praha-Ďáblice Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Plzeň-jih Karviná Praha 4 Jindřichův Hradec Praha 18 Brno-město Cheb Praha 2 Zlín Děčín Příbram Mladá Boleslav Praha 10 Nový Jičín Praha-Újezd Praha-Troja Praha-Koloděje Praha-Slivenec Chomutov Praha-Čakovice Náchod České Budějovice Bruntál Praha 19 Praha-Křeslice Svitavy Praha 12 Praha-Klánovice Strakonice Praha 5 Kolín Jeseník Tachov Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Semily Vsetín Prostějov Rakovník Jihlava Praha 20 Praha-Satalice Nymburk Mělník Kroměříž Frýdek-Místek Šumperk Praha 9 Jičín Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hněvkovice

Levná dlažba Hněvkovice

Dlažba Hněvkovice

Zámkové dlažby Hněvkovice

Zámkové betonové dlažby Hněvkovice

Zámková dlažba Hněvkovice

Betonové dlažby Hněvkovice

Betonová dlažba Hněvkovice

Zdící prvky Hněvkovice

Dlažby II jakosti Hněvkovice

Dlažba II jakosti Hněvkovice

Plošné dlažby Hněvkovice