„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hněvošice

Nové produkty Hněvošice

Dlažby a obrubníky Hněvošice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hněvošice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hněvošice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hněvošice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hněvošice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hněvošice, Levná dlažba Hněvošice, Dlažba Hněvošice, Zámkové dlažby Hněvošice, Zámkové dlažba Hněvošice, Betonové dlažby Hněvošice, Betonová dlažba Hněvošice, Zdící prvky Hněvošice, Dlažby II jakosti Hněvošice, Dlažba II jakosti Hněvošice, Plošné dlažby Hněvošice, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Třebíč Praha 11 Vsetín Praha-Nedvězí Kladno Teplice Praha-Dolní Měcholupy Prostějov Praha 5 Náchod Hlavní město Praha České Budějovice Praha-Libuš Praha-západ Praha-Běchovice Trutnov Plzeň-město Praha-Nebušice Olomouc Praha-Ďáblice Beroun Chomutov Přerov Praha-Vinoř Praha 19 Domažlice Praha 17 Praha 16 Praha-Kolovraty Rokycany Příbram Praha 10 Opava Klatovy Praha-Lipence Pelhřimov Praha-Suchdol Praha-Přední Kopanina Praha 14 Praha-Zbraslav Praha 4 Praha-Satalice Praha-Dolní Chabry Louny Praha-Klánovice Praha-Březiněves Praha-Šeberov Praha 1 Nový Jičín Praha 18 Rakovník Frýdek-Místek Praha 7 Praha-východ Praha 8 Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Znojmo Plzeň-jih Praha 3 Hodonín Bruntál Hradec Králové Nymburk Mladá Boleslav Praha-Újezd Most Praha-Královice Praha 6 Kutná Hora Praha-Lysolaje Praha 12 Praha-Velká Chuchle Praha 13 Brno-město Jeseník Praha 15 Uherské Hradiště Praha-Řeporyje Šumperk Ostrava-město Praha-Slivenec Tachov Pardubice Sokolov Žďár nad Sázavou Praha-Troja Praha 22 Zlín Písek Praha 20 Mělník Liberec Jihlava Tábor Český Krumlov Kolín Cheb Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hněvošice

Levná dlažba Hněvošice

Dlažba Hněvošice

Zámkové dlažby Hněvošice

Zámkové betonové dlažby Hněvošice

Zámková dlažba Hněvošice

Betonové dlažby Hněvošice

Betonová dlažba Hněvošice

Zdící prvky Hněvošice

Dlažby II jakosti Hněvošice

Dlažba II jakosti Hněvošice

Plošné dlažby Hněvošice