„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hnojice

Nové produkty Hnojice

Dlažby a obrubníky Hnojice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hnojice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hnojice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hnojice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hnojice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hnojice, Levná dlažba Hnojice, Dlažba Hnojice, Zámkové dlažby Hnojice, Zámkové dlažba Hnojice, Betonové dlažby Hnojice, Betonová dlažba Hnojice, Zdící prvky Hnojice, Dlažby II jakosti Hnojice, Dlažba II jakosti Hnojice, Plošné dlažby Hnojice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Praha-Štěrboholy Děčín Kolín Zlín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Frýdek-Místek Náchod Praha-Koloděje Praha-Petrovice Břeclav Jablonec nad Nisou Hradec Králové Praha 19 Plzeň-jih Praha-Lochkov Praha-Březiněves Kroměříž Praha-východ Mladá Boleslav Česká Lípa Liberec Praha 7 Opava Cheb Praha-Nebušice Teplice Semily Praha-Královice Praha-Klánovice Uherské Hradiště Prostějov Vyškov Chrudim Praha-Troja Blansko Třebíč Jihlava Praha 20 Ústí nad Orlicí Ústí nad Labem Praha 2 Brno-venkov Praha 17 Domažlice Ostrava-město Jičín Praha-Újezd Hlavní město Praha Praha-západ Nymburk Karviná Praha 10 Praha-Satalice Znojmo Praha 8 Český Krumlov Louny Praha 6 Praha-Slivenec Beroun Tábor Praha-Zličín Praha 15 Benešov Kladno Praha-Kolovraty Jeseník Praha-Lysolaje Praha-Zbraslav Praha 12 Praha 4 Chomutov Praha-Nedvězí Praha 16 Příbram Karlovy Vary Praha-Benice Praha 21 Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Strakonice Praha 9 Praha-Ďáblice Praha-Lipence Vsetín Tachov Praha-Vinoř Olomouc Praha 13 Praha-Křeslice Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Rakovník Sokolov Praha-Dolní Počernice Šumperk Přerov Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hnojice

Levná dlažba Hnojice

Dlažba Hnojice

Zámkové dlažby Hnojice

Zámkové betonové dlažby Hnojice

Zámková dlažba Hnojice

Betonové dlažby Hnojice

Betonová dlažba Hnojice

Zdící prvky Hnojice

Dlažby II jakosti Hnojice

Dlažba II jakosti Hnojice

Plošné dlažby Hnojice