„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hobšovice

Nové produkty Hobšovice

Dlažby a obrubníky Hobšovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hobšovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hobšovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hobšovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hobšovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hobšovice, Levná dlažba Hobšovice, Dlažba Hobšovice, Zámkové dlažby Hobšovice, Zámkové dlažba Hobšovice, Betonové dlažby Hobšovice, Betonová dlažba Hobšovice, Zdící prvky Hobšovice, Dlažby II jakosti Hobšovice, Dlažba II jakosti Hobšovice, Plošné dlažby Hobšovice, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Strakonice Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Svitavy Hodonín Praha-Vinoř Praha-Kunratice Praha 12 Praha 6 Pelhřimov Praha-Řeporyje Plzeň-jih Praha 18 Praha-Březiněves Karlovy Vary Hlavní město Praha Zlín Praha 15 Frýdek-Místek Praha-západ Klatovy Praha-Slivenec Jihlava Brno-venkov Náchod Litoměřice Sokolov Vsetín České Budějovice Praha-Klánovice Český Krumlov Ostrava-město Ústí nad Orlicí Plzeň-město Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Opava Praha-Satalice Praha-Troja Kroměříž Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Třebíč Praha 7 Tachov Havlíčkův Brod Znojmo Praha 1 Přerov Praha-Dolní Chabry Praha 8 Praha-Zličín Praha 2 Jeseník Praha 10 Praha-Královice Písek Bruntál Česká Lípa Trutnov Praha-Nedvězí Most Rychnov nad Kněžnou Vyškov Praha-Zbraslav Kutná Hora Nymburk Teplice Prostějov Brno-město Rokycany Blansko Kolín Praha 17 Praha-Velká Chuchle Praha-východ Praha-Čakovice Liberec Praha 20 Praha 16 Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Praha-Šeberov Praha-Benice Karviná Chomutov Praha 4 Šumperk Chrudim Děčín Praha-Koloděje Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Praha 22 Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hobšovice

Levná dlažba Hobšovice

Dlažba Hobšovice

Zámkové dlažby Hobšovice

Zámkové betonové dlažby Hobšovice

Zámková dlažba Hobšovice

Betonové dlažby Hobšovice

Betonová dlažba Hobšovice

Zdící prvky Hobšovice

Dlažby II jakosti Hobšovice

Dlažba II jakosti Hobšovice

Plošné dlažby Hobšovice