„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hodějice

Nové produkty Hodějice

Dlažby a obrubníky Hodějice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hodějice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hodějice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hodějice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hodějice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hodějice, Levná dlažba Hodějice, Dlažba Hodějice, Zámkové dlažby Hodějice, Zámkové dlažba Hodějice, Betonové dlažby Hodějice, Betonová dlažba Hodějice, Zdící prvky Hodějice, Dlažby II jakosti Hodějice, Dlažba II jakosti Hodějice, Plošné dlažby Hodějice, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Kladno Praha-Ďáblice Semily Karlovy Vary Domažlice Kutná Hora Praha-Vinoř Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Praha 3 Praha-západ Praha-Suchdol Plzeň-jih Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Břeclav Praha-Přední Kopanina Praha-východ Praha-Dolní Počernice Nový Jičín Pelhřimov Praha 2 Praha-Petrovice České Budějovice Praha-Královice Praha 9 Praha-Dubeč Prostějov Náchod Praha 12 Praha 16 Praha-Nedvězí Klatovy Zlín Praha 20 Praha-Kolovraty Brno-město Praha 8 Benešov Praha 5 Cheb Rychnov nad Kněžnou Vsetín Kolín Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Písek Svitavy Žďár nad Sázavou Bruntál Uherské Hradiště Děčín Chomutov Opava Praha-Troja Praha 10 Praha-Koloděje Prachatice Přerov Olomouc Sokolov Praha 18 Vyškov Praha 13 Liberec Praha 19 Mělník Praha 22 Praha 15 Jeseník Praha-Velká Chuchle Teplice Praha 6 Ostrava-město Praha-Újezd Tachov Praha-Čakovice Jihlava Praha-Slivenec Beroun Litoměřice Praha-Šeberov Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Nymburk Praha 17 Plzeň-město Chrudim Praha-Nebušice Praha 4 Praha-Kunratice Kroměříž Příbram Plzeň-sever Tábor Česká Lípa Louny Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hodějice

Levná dlažba Hodějice

Dlažba Hodějice

Zámkové dlažby Hodějice

Zámkové betonové dlažby Hodějice

Zámková dlažba Hodějice

Betonové dlažby Hodějice

Betonová dlažba Hodějice

Zdící prvky Hodějice

Dlažby II jakosti Hodějice

Dlažba II jakosti Hodějice

Plošné dlažby Hodějice