„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hodětín

Nové produkty Hodětín

Dlažby a obrubníky Hodětín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hodětín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hodětín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hodětín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hodětín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hodětín, Levná dlažba Hodětín, Dlažba Hodětín, Zámkové dlažby Hodětín, Zámkové dlažba Hodětín, Betonové dlažby Hodětín, Betonová dlažba Hodětín, Zdící prvky Hodětín, Dlažby II jakosti Hodětín, Dlažba II jakosti Hodětín, Plošné dlažby Hodětín, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Rokycany Havlíčkův Brod Praha-Klánovice Praha-Dolní Počernice Praha 10 Praha 1 Písek Znojmo Plzeň-sever Praha 11 Mladá Boleslav Most Tábor Jindřichův Hradec Prachatice Praha-Řeporyje Cheb Jeseník Klatovy Praha-východ Karlovy Vary Český Krumlov Prostějov Praha-Troja Třebíč Praha 12 Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Přerov Praha-Dubeč Hradec Králové Praha 4 Uherské Hradiště Praha 14 Jičín Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou České Budějovice Bruntál Kladno Praha-Štěrboholy Praha 19 Blansko Kolín Litoměřice Olomouc Ústí nad Orlicí Strakonice Frýdek-Místek Kutná Hora Praha-Kunratice Rakovník Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Praha-Vinoř Praha-Slivenec Opava Rychnov nad Kněžnou Děčín Praha-Koloděje Praha-Čakovice Praha-Běchovice Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle Praha 5 Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Chrudim Praha-Zbraslav Praha-Zličín Šumperk Tachov Břeclav Nový Jičín Praha 21 Svitavy Sokolov Ostrava-město Náchod Praha-Dolní Měcholupy Domažlice Hodonín Brno-venkov Praha-Nebušice Mělník Praha 9 Praha-Královice Praha-Křeslice Karviná Příbram Trutnov Brno-město Praha 6 Semily Praha 2 Praha 17 Praha-Šeberov Hlavní město Praha Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hodětín

Levná dlažba Hodětín

Dlažba Hodětín

Zámkové dlažby Hodětín

Zámkové betonové dlažby Hodětín

Zámková dlažba Hodětín

Betonové dlažby Hodětín

Betonová dlažba Hodětín

Zdící prvky Hodětín

Dlažby II jakosti Hodětín

Dlažba II jakosti Hodětín

Plošné dlažby Hodětín