„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hodíškov

Nové produkty Hodíškov

Dlažby a obrubníky Hodíškov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hodíškov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hodíškov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hodíškov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hodíškov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hodíškov, Levná dlažba Hodíškov, Dlažba Hodíškov, Zámkové dlažby Hodíškov, Zámkové dlažba Hodíškov, Betonové dlažby Hodíškov, Betonová dlažba Hodíškov, Zdící prvky Hodíškov, Dlažby II jakosti Hodíškov, Dlažba II jakosti Hodíškov, Plošné dlažby Hodíškov, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Česká Lípa České Budějovice Chrudim Kutná Hora Blansko Semily Cheb Karlovy Vary Praha 8 Praha 11 Praha-Kunratice Praha-Benice Kladno Beroun Kolín Praha-Křeslice Náchod Strakonice Brno-město Praha-Újezd Karviná Ostrava-město Praha-Satalice Šumperk Praha-Suchdol Praha-Královice Domažlice Praha 10 Bruntál Rokycany Jindřichův Hradec Hodonín Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Praha 6 Praha-Nebušice Praha 19 Praha 3 Vsetín Praha 16 Ústí nad Labem Jeseník Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Praha 17 Přerov Praha-Koloděje Mladá Boleslav Praha 15 Olomouc Praha 9 Praha 20 Sokolov Litoměřice Klatovy Uherské Hradiště Kroměříž Praha 5 Praha-Velká Chuchle Praha-Dubeč Plzeň-město Plzeň-sever Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Nový Jičín Ústí nad Orlicí Mělník Plzeň-jih Český Krumlov Praha-Klánovice Praha 14 Frýdek-Místek Tábor Nymburk Praha 21 Praha 22 Chomutov Svitavy Praha 4 Teplice Jihlava Břeclav Praha-západ Prostějov Benešov Písek Praha-Lipence Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Praha-východ Opava Praha-Troja Třebíč Prachatice Praha-Přední Kopanina Liberec Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hodíškov

Levná dlažba Hodíškov

Dlažba Hodíškov

Zámkové dlažby Hodíškov

Zámkové betonové dlažby Hodíškov

Zámková dlažba Hodíškov

Betonové dlažby Hodíškov

Betonová dlažba Hodíškov

Zdící prvky Hodíškov

Dlažby II jakosti Hodíškov

Dlažba II jakosti Hodíškov

Plošné dlažby Hodíškov