„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hodonice

Nové produkty Hodonice

Dlažby a obrubníky Hodonice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hodonice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hodonice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hodonice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hodonice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hodonice, Levná dlažba Hodonice, Dlažba Hodonice, Zámkové dlažby Hodonice, Zámkové dlažba Hodonice, Betonové dlažby Hodonice, Betonová dlažba Hodonice, Zdící prvky Hodonice, Dlažby II jakosti Hodonice, Dlažba II jakosti Hodonice, Plošné dlažby Hodonice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Písek Prachatice Praha 20 Praha-Dolní Počernice Semily Jindřichův Hradec Jeseník Praha-Běchovice Louny Jablonec nad Nisou Praha 2 Mělník Litoměřice Praha-Velká Chuchle Kolín Praha 8 Strakonice Jihlava Třebíč Praha-Kolovraty Plzeň-sever Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Praha-Vinoř Česká Lípa Praha 12 Praha-Libuš Svitavy Praha 1 Praha 14 Praha-Lochkov Chomutov Praha-západ Tábor Pardubice Hlavní město Praha Plzeň-město Rokycany Hradec Králové Vsetín Beroun Praha-Kunratice Praha 9 Praha-Nebušice Praha-Troja Praha-Slivenec Trutnov Teplice Kroměříž Ostrava-město Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Pelhřimov Praha-Řeporyje Znojmo Praha 16 Praha-Křeslice Brno-venkov Nový Jičín Praha 7 Praha 10 Most Kladno Praha-Zbraslav Blansko Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Praha 22 Jičín Praha 17 Hodonín Praha 18 Karviná Praha-Královice Přerov Praha-Benice Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Liberec Děčín Praha-Březiněves Příbram Ústí nad Labem Praha 3 Opava Olomouc Vyškov Praha 11 Praha 5 Praha 6 Praha-Koloděje Šumperk Břeclav Chrudim Praha-Šeberov Nymburk Praha 13 Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hodonice

Levná dlažba Hodonice

Dlažba Hodonice

Zámkové dlažby Hodonice

Zámkové betonové dlažby Hodonice

Zámková dlažba Hodonice

Betonové dlažby Hodonice

Betonová dlažba Hodonice

Zdící prvky Hodonice

Dlažby II jakosti Hodonice

Dlažba II jakosti Hodonice

Plošné dlažby Hodonice