„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hodslavice

Nové produkty Hodslavice

Dlažby a obrubníky Hodslavice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hodslavice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hodslavice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hodslavice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hodslavice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hodslavice, Levná dlažba Hodslavice, Dlažba Hodslavice, Zámkové dlažby Hodslavice, Zámkové dlažba Hodslavice, Betonové dlažby Hodslavice, Betonová dlažba Hodslavice, Zdící prvky Hodslavice, Dlažby II jakosti Hodslavice, Dlažba II jakosti Hodslavice, Plošné dlažby Hodslavice, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Litoměřice Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Praha 3 Praha 5 Svitavy Praha 21 Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Praha 12 Frýdek-Místek Kladno Hodonín Děčín Česká Lípa Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Praha 19 Praha-Újezd Praha-Královice Prachatice Praha-Suchdol Uherské Hradiště Praha 17 Praha-východ Praha 7 Blansko Kutná Hora Praha 22 Karviná Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Ostrava-město Brno-venkov Praha-Lipence Břeclav Praha 20 Praha-Zličín Praha 18 Praha-Štěrboholy Most Praha-Benice Nymburk Strakonice Praha-Klánovice Praha-Čakovice Pelhřimov Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Praha-Koloděje Tábor Bruntál Praha 4 Semily Praha-Troja Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Chrudim Havlíčkův Brod Znojmo Hradec Králové Cheb Praha-Dubeč Praha-Libuš Praha 8 Český Krumlov Benešov Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Praha 2 Hlavní město Praha Beroun Praha 1 Praha-Běchovice Pardubice Praha-Ďáblice Olomouc Opava Plzeň-jih Klatovy Sokolov Jihlava Mělník Chomutov Žďár nad Sázavou Příbram Písek Praha-západ Praha 10 Praha-Nebušice Praha-Kunratice Plzeň-sever Tachov Brno-město Náchod Praha-Šeberov Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hodslavice

Levná dlažba Hodslavice

Dlažba Hodslavice

Zámkové dlažby Hodslavice

Zámkové betonové dlažby Hodslavice

Zámková dlažba Hodslavice

Betonové dlažby Hodslavice

Betonová dlažba Hodslavice

Zdící prvky Hodslavice

Dlažby II jakosti Hodslavice

Dlažba II jakosti Hodslavice

Plošné dlažby Hodslavice