„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hojanovice

Nové produkty Hojanovice

Dlažby a obrubníky Hojanovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hojanovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hojanovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hojanovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hojanovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hojanovice, Levná dlažba Hojanovice, Dlažba Hojanovice, Zámkové dlažby Hojanovice, Zámkové dlažba Hojanovice, Betonové dlažby Hojanovice, Betonová dlažba Hojanovice, Zdící prvky Hojanovice, Dlažby II jakosti Hojanovice, Dlažba II jakosti Hojanovice, Plošné dlažby Hojanovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Příbram Praha 3 Praha-Benice Jablonec nad Nisou Třebíč Hradec Králové Liberec Kroměříž Blansko Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Praha 4 Pelhřimov Mělník Praha-Klánovice Praha 12 Ústí nad Labem Kolín Praha-Přední Kopanina Děčín Nový Jičín Praha 9 Tábor Prachatice Praha-Koloděje Praha 2 Ostrava-město Praha-Ďáblice Teplice Benešov Praha-Slivenec Praha-Troja Vsetín Svitavy Praha-Šeberov Praha 6 Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Praha 11 Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Karlovy Vary Praha-Vinoř Cheb Praha 22 Strakonice Rakovník Mladá Boleslav Znojmo Tachov Praha-Březiněves Praha-Královice Olomouc Ústí nad Orlicí Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Chrudim Praha 19 Praha-západ Jihlava Most Plzeň-město Karviná Plzeň-jih Náchod Praha-Lochkov Praha 16 Brno-město Praha-Dolní Chabry Kladno Klatovy Praha 7 Praha-Křeslice Praha 1 Český Krumlov České Budějovice Praha-Suchdol Hodonín Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Hlavní město Praha Pardubice Praha 17 Praha 13 Praha-Zbraslav Praha 15 Vyškov Praha-Libuš Louny Praha-Kunratice Praha 18 Semily Prostějov Frýdek-Místek Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hojanovice

Levná dlažba Hojanovice

Dlažba Hojanovice

Zámkové dlažby Hojanovice

Zámkové betonové dlažby Hojanovice

Zámková dlažba Hojanovice

Betonové dlažby Hojanovice

Betonová dlažba Hojanovice

Zdící prvky Hojanovice

Dlažby II jakosti Hojanovice

Dlažba II jakosti Hojanovice

Plošné dlažby Hojanovice