„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hojovice

Nové produkty Hojovice

Dlažby a obrubníky Hojovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hojovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hojovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hojovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hojovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hojovice, Levná dlažba Hojovice, Dlažba Hojovice, Zámkové dlažby Hojovice, Zámkové dlažba Hojovice, Betonové dlažby Hojovice, Betonová dlažba Hojovice, Zdící prvky Hojovice, Dlažby II jakosti Hojovice, Dlažba II jakosti Hojovice, Plošné dlažby Hojovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Přerov Tachov Praha-Kolovraty Náchod Hradec Králové Praha-Satalice Kroměříž Znojmo Ústí nad Orlicí Praha-Suchdol Beroun Prostějov Jičín Praha-Lochkov Praha-Křeslice Karlovy Vary Praha 2 Písek Praha-Šeberov Brno-venkov Praha 5 Ostrava-město Praha 12 Teplice Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Ústí nad Labem Plzeň-jih Brno-město Šumperk Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Praha 1 Karviná Domažlice Sokolov Bruntál Louny Semily Praha-Troja Frýdek-Místek Olomouc Zlín České Budějovice Praha-Petrovice Svitavy Praha 14 Děčín Třebíč Chrudim Praha-Libuš Rakovník Praha 15 Praha 6 Praha-Nebušice Praha-Dubeč Blansko Příbram Praha 7 Praha-Dolní Počernice Prachatice Benešov Praha-Slivenec Praha-Čakovice Rokycany Mělník Praha 10 Praha-východ Praha-Vinoř Jeseník Praha 17 Praha-Běchovice Praha-západ Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Jihlava Tábor Uherské Hradiště Pardubice Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Praha-Královice Praha-Benice Opava Praha-Klánovice Praha 3 Praha-Březiněves Nymburk Klatovy Hodonín Praha-Nedvězí Praha 9 Praha-Zbraslav Liberec Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hojovice

Levná dlažba Hojovice

Dlažba Hojovice

Zámkové dlažby Hojovice

Zámkové betonové dlažby Hojovice

Zámková dlažba Hojovice

Betonové dlažby Hojovice

Betonová dlažba Hojovice

Zdící prvky Hojovice

Dlažby II jakosti Hojovice

Dlažba II jakosti Hojovice

Plošné dlažby Hojovice