„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Holany

Nové produkty Holany

Dlažby a obrubníky Holany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Holany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Holany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Holany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Holany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Holany, Levná dlažba Holany, Dlažba Holany, Zámkové dlažby Holany, Zámkové dlažba Holany, Betonové dlažby Holany, Betonová dlažba Holany, Zdící prvky Holany, Dlažby II jakosti Holany, Dlažba II jakosti Holany, Plošné dlažby Holany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Praha-Kunratice České Budějovice Olomouc Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Třebíč Český Krumlov Znojmo Břeclav Praha-Dubeč Plzeň-sever Plzeň-město Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Kolín Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Domažlice Praha-východ Ústí nad Labem Blansko Litoměřice Cheb Praha-Dolní Měcholupy Praha 19 Praha-Lipence Praha-Řeporyje Hodonín Sokolov Karviná Brno-město Tachov Česká Lípa Rychnov nad Kněžnou Jeseník Praha-Čakovice Praha 3 Praha-Lochkov Praha 13 Nový Jičín Vsetín Praha-západ Kladno Plzeň-jih Louny Praha-Satalice Praha-Petrovice Rokycany Praha-Benice Opava Trutnov Frýdek-Místek Praha 20 Praha-Přední Kopanina Rakovník Liberec Vyškov Praha-Dolní Počernice Klatovy Šumperk Praha 17 Kroměříž Prachatice Ostrava-město Chomutov Praha-Březiněves Mělník Písek Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Praha 6 Chrudim Zlín Praha-Královice Praha-Slivenec Praha 2 Náchod Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Praha-Troja Beroun Praha 5 Kutná Hora Praha 21 Praha 11 Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Praha-Velká Chuchle Praha 9 Prostějov Pardubice Praha 18 Praha 15 Praha-Křeslice Svitavy Děčín Jičín Teplice Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Holany

Levná dlažba Holany

Dlažba Holany

Zámkové dlažby Holany

Zámkové betonové dlažby Holany

Zámková dlažba Holany

Betonové dlažby Holany

Betonová dlažba Holany

Zdící prvky Holany

Dlažby II jakosti Holany

Dlažba II jakosti Holany

Plošné dlažby Holany