„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Holasice

Nové produkty Holasice

Dlažby a obrubníky Holasice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Holasice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Holasice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Holasice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Holasice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Holasice, Levná dlažba Holasice, Dlažba Holasice, Zámkové dlažby Holasice, Zámkové dlažba Holasice, Betonové dlažby Holasice, Betonová dlažba Holasice, Zdící prvky Holasice, Dlažby II jakosti Holasice, Dlažba II jakosti Holasice, Plošné dlažby Holasice, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Praha 1 Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Prostějov Frýdek-Místek Praha 13 Brno-město Kolín Česká Lípa Praha-Suchdol Opava Hlavní město Praha Praha 18 Třebíč Semily Mělník Praha 11 Jablonec nad Nisou Praha 9 Praha-Dubeč Blansko Praha 8 Uherské Hradiště Břeclav Praha-Běchovice Znojmo Praha 3 Rokycany Benešov Praha 22 Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Děčín Praha 7 Praha-Satalice Praha 5 Praha-Lysolaje Vsetín Vyškov Olomouc Šumperk Praha-Přední Kopanina Příbram Přerov Tábor Praha 21 Praha-Kolovraty Cheb Rakovník Praha-Nedvězí Jeseník Strakonice Praha 4 Praha-Libuš Bruntál Jičín Tachov Praha-Křeslice Liberec Praha 6 Svitavy Domažlice Pelhřimov Ústí nad Labem Praha-Nebušice Kutná Hora Praha-Petrovice Praha-Královice Praha-Březiněves Pardubice Praha-Štěrboholy Klatovy Karviná Praha-Zbraslav Praha 14 Praha 17 Chrudim Trutnov Ústí nad Orlicí Zlín Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Praha 10 Praha-východ Praha-Benice Praha 2 Chomutov Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Praha-západ České Budějovice Praha 15 Praha-Lochkov Jihlava Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Holasice

Levná dlažba Holasice

Dlažba Holasice

Zámkové dlažby Holasice

Zámkové betonové dlažby Holasice

Zámková dlažba Holasice

Betonové dlažby Holasice

Betonová dlažba Holasice

Zdící prvky Holasice

Dlažby II jakosti Holasice

Dlažba II jakosti Holasice

Plošné dlažby Holasice