„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Holetín

Nové produkty Holetín

Dlažby a obrubníky Holetín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Holetín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Holetín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Holetín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Holetín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Holetín, Levná dlažba Holetín, Dlažba Holetín, Zámkové dlažby Holetín, Zámkové dlažba Holetín, Betonové dlažby Holetín, Betonová dlažba Holetín, Zdící prvky Holetín, Dlažby II jakosti Holetín, Dlažba II jakosti Holetín, Plošné dlažby Holetín, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Praha-Zbraslav Písek Praha 6 Cheb Opava Vyškov Jeseník Praha 13 Praha-Březiněves Praha-Lochkov Třebíč Jablonec nad Nisou Jičín Jihlava Louny Znojmo Tábor Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Prostějov Trutnov Praha-Čakovice Praha-Troja Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Praha 17 Praha 12 Benešov Rokycany Plzeň-jih Praha-Královice Hodonín Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Šumperk Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Vsetín Uherské Hradiště Praha-Nebušice Litoměřice Praha-Újezd Praha 11 Praha 15 Karlovy Vary Chrudim Praha 19 Praha-Vinoř Nymburk Pardubice Kroměříž Praha-západ Příbram Brno-venkov Havlíčkův Brod Praha 21 Praha 20 Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Praha-Suchdol Strakonice Hlavní město Praha Praha-východ Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Tachov Praha-Přední Kopanina Praha-Řeporyje Nový Jičín Prachatice Beroun Mladá Boleslav Semily Blansko Praha-Ďáblice Pelhřimov České Budějovice Praha 9 Praha-Libuš Praha-Křeslice Kolín Praha-Dubeč Praha 16 Teplice Praha-Petrovice Most Ústí nad Orlicí Praha 8 Hradec Králové Plzeň-město Liberec Praha 14 Praha 5 Brno-město Klatovy Chomutov Praha-Koloděje Praha-Benice Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Holetín

Levná dlažba Holetín

Dlažba Holetín

Zámkové dlažby Holetín

Zámkové betonové dlažby Holetín

Zámková dlažba Holetín

Betonové dlažby Holetín

Betonová dlažba Holetín

Zdící prvky Holetín

Dlažby II jakosti Holetín

Dlažba II jakosti Holetín

Plošné dlažby Holetín